Jump to content



Kingston HyperX T1 4GB (2x2GB) 2000 MHz CL9 DDR3 50€


DOOM_NX

Recommended Posts

Πουλάω τα παρακάτω στικάκια μνήμης DDR3, Kingston HyperX 4GB (2x2GB) στα 2000 MHz με χρονισμούς 9-9-9-27, για 50 €.

Αναλυτικό review: http://www.hwbox.gr/...4gx-review.html

Τα screenshots δείχνουν ότι λειτουργούν στα 2GHz χωρίς θέμα. CPU-Z validation: CPU-Z Validator 4.0

Έχουν lifetime εγγύηση. Προσοχή: ψηλά heatspreaders!

---

24/9: Πουλήθηκαν.

2is7gcm.jpg

5n6tk3.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον.

O μόνος λόγος που τις πουλάω είναι γιατί θέλω να βάλω 8GB RAM και δε χωράει άλλο ένα ίδιο ζευγάρι κάτω από τη Megahalems. Κατά τ'άλλα, τέτοια stock timings (9-9-9-27-1T) και σε τέτοιο επίπεδο τιμής, δεν βρίσκεις πια. Αναγκαστικά θα πάω σε χειρότερο σετ. Δεδομένου και του overclocking potential, νομίζω ότι τις σκοτώνω στα 50 €. Άλλο ένα σετ έχω εντοπίσει μόνο στο Cosmodata, για 88 €: RAM KINGSTON KHX2000C9AD3T1K2/4GX DDR3 | COSMODATA

Αν ενδιαφέρεσαι ακόμα για 50 € + όποια έξοδα αποστολής προκύψουν, γιατί είμαι στην επαρχία, μπορείς να μου στείλεις PM να μιλήσουμε για τα περαιτέρω... :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.