Jump to content



Καρέκλα γραφείου


Ilias1

Recommended Posts

Bump στο θέμα, να μην ανοίγω άλλο!

Κι εγώ είμαι στην αναζήτηση καρέκλας γραφείου, διευθυντικού στυλ. Υπόψιν πως αναζητώ κάτι έξτρα ανθεκτικό (1,90 ύψος 120 κιλά... ζωή να χω :o ) και την ξαπλάρω συνέχεια με ανάκλιση στη καρέκλα.

Όποιος έχει μοντέλο αντοχής προτείνει!!!

Link to comment
Share on other sites

Bump στο θέμα, να μην ανοίγω άλλο!

Κι εγώ είμαι στην αναζήτηση καρέκλας γραφείου, διευθυντικού στυλ. Υπόψιν πως αναζητώ κάτι έξτρα ανθεκτικό (1,90 ύψος 120 κιλά... ζωή να χω :o ) και την ξαπλάρω συνέχεια με ανάκλιση στη καρέκλα.

Όποιος έχει μοντέλο αντοχής προτείνει!!!

Γκαφρά;

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Γνωρίζει κάποιος τις καρέκλες της NEC seating?

Με ενδιαφέρει η σειρά Comfort plus.

 

http://www.necseating.gr/index.php?cPath=8

 

Το κακό είναι ότι δεν μπορείς να τις δοκιμάσεις. Πάντως φαίνονται αξιόλογες.

 

Εχω δει (και δοκιμάσει) και τη Smart D του Δρομέα, που είναι περίπου στα ίδια χρήματα.

 

Κάποια άλλη εργονομική, γύρω στα 250-300 maximum?

Link to comment
Share on other sites

Πήγα Κατερίνη προχθές και είδα καρέκλες από το Home Markt. Οι περισσότερες καλές ήταν, αλλά δεν ήταν αυτό που ήθελα. Να ακουμπά όλη η πλάτη και το κεφάλι με το που κάθομαι στην καρέκλα. Αυτή τη δουλειά την έκανε μόνο αυτή. Για τα λίγα λεπτά που την δοκίμασα ήταν απόλαυση. Τώρα για αντοχή στο χρόνο, φυσικά δεν μπορώ να το ξέρω.

 

Το χρώμα είναι σκούρο καφέ και είναι πολύ ωραίο και υπάρχει ετοιμοπαράδοτη. Βγαίνει όμως και σε μαύρη, αλλά θα υπάρχει τέλος του μήνα ή αρχές του Δεκέμβρη. Θα τσιμπήσω την μαύρη μάλλον (όταν γίνει διαθέσιμη) γιατί συνδυάζεται καλύτερα.

 

Αφού είσαι Θεσ/νικη αν θες πήγαινε δες την.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.