Jump to content



Προταση για PDA


Alexandros

Recommended Posts

Xρειαζομαι ενα παλμτοπ για επαγγελματικη κυριως χρηση (αρκετες και συχνες καταχωρησεις στοιχειων , αρα πρεπει να ειναι ευχρηστο) αλλα δεν θα με χαλαγε αν εχει και multimedia δυνατοτητες ;)

Δεν εχω ιδεα απο PDA. Διαθετω περιπου 400 ευρω και θελω κατι με προοπτικη τριετιας ....

Ερωτησεις-Σχολια

1. Ποια μαρκα να προτιμησω ( HP, Dell, Fujitsu, Sony ειναι αυτες που αρχισα να κοιταω)

2. Τι επεξεργαστη να εχει (ειδα οτι υπαρχουν Σαμσουγκ και Ιντελ) και στα ποσα Μχζ θα εχω καλες επιδοσεις

3. Θελω αρκετη αυτονομια

4. Σταθεροτητα-αξιοπιστια ακρως απαραιτητη

5. Με βαση τις ελληνικες τιμες, ας κοστισει και παραπανω για απο εξωτερικο θα το βρω μαλλον 30% φθηνοτερα οποτε αν εχετε στο μυαλο κατι γυρω στα 500 (με βαση τις ελλ. τιμες) τοτε μαλλον μου κανει

:tomato:

Link to comment
Share on other sites

δεν θα σου πς με βαση τιμες αλλα απο προσωπικη εμπειρια

παρε ipaq .εγω εχω το 5550 και ειναι τελειο 128μβ +wireless 400mhz intel xscale cpu

αν δεν βρεις φτηνο τοτε καποιο με 64μβ.

εγω το βρηκα απο ενα τυπο στο εβαυ σινολο 230 λιρες αλλα ψαξε γενικα και μην παρεις απο δω ειναι κοροιδια παρεπιπτοντος τοδικο μου στο πλαισιο κανει 700 ευρο :tomato:

Link to comment
Share on other sites

http://www.expansys.com.gr

Αγγλική αποθηκη, αλλα φερνουν και Ελλαδα. Εχω αγορασει απο εκει αρκετα gadget, κυριως για κινητα. Παντως και εγω ψηνομαι να παρω ενα. Το Sony Clio το εχεις δει ?

Link to comment
Share on other sites

Αν θες και τηλέφωνο μαζί i-mate jam ή qtek 2020 (λόγω μεγάλης οθόνης περισσότερο έναντι του imate jam.Aυτονομία μια μέρα με τίποτα παραπάνω!!ex-owner :D)

Αν θες μόνο pda πιστεύω το hp4770 είναι μονόδρομος.

Κάτι δε πιο οικονομικό δες το dell axim με 624 mhz επεξεργαστη...Πολύ καλό και αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.