Jump to content



BENQ Xl2411


Helly

Recommended Posts

Πωλουνται 2 BenqXL 2411t

Αγορα Amazon.uk ΠΕΡΥΣΙ.

Εντος εγγυσης με αποδειξη αγορας και κουτια με ολα τα παρελκομενα

Αγρατσουνιστες καθολου backlight bleeding χωρις κανενα καμενο pixel.Aψογο Uniformity ημουν τυχερος

250€ εκαστη,

480€ για τις 2 μαζι.

ΛΑΡΙΣΑ ΜΟΝΟ λογω ευκολιας ελεγχου-συναλλαγης κλπ

ΥΓ Δουλευουν αψογα σε surround απ οσο ξερω μαζι με 2420x 2411x και ισως με 2430t απο οσο ξερω με το καταλληλο EDID hack.

Link to comment
Share on other sites

Θα το ψαξω απο δευτερα και θα δω αν μπιορω να σας φτιαξω μαγκες και τους 2.Κανενα γνωστο να κανει αθηνα -σαλονικη δε εχετε ?

Με τόσα διόδια και την βενζίνη εκεί που είναι που βάλανε κόπηκαν αυτά...

Κοίταζα τις τιμές και η συγκεκριμένη στα 250 με προβληματίζει.Δεν είμαι σίγουρος εγώ.Θα σου πω μέχρι αύριο ναι ή όχι.

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εγώ άτομο για μεταφορά προς Αθήνα. Μάλλον ΚΤΕΛ και οι 2 πακετάκι με 10-15 ευρώ.

Η αλήθεια είναι οτι και γω στα χρήματα κολλάω ελαφρώς. 280 έχει καινούρια η 2411z που είναι μια από τα ίδια. Προσανατολίζομαι και γω για χαμηλότερα από 480 και τις 2 ή θα πάω για την 2430 που ζαχαρώνω τόσο καιρό.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σοβαρά το μόνο παραπάνω που έχει η z είναι το hardware Light boost mode ώστε να κάνεις bypass τον παλιό driver της nvidia αλλά αυτό έχει νόημα μόνο για 3 οθόνες σε μια οθόνη το hack μια χαρά κάνει δουλειά. Τώρα τα, 2420x 2430 είναι άλλο θέμα για έχουν το πολυπόθητο displayport

Link to comment
Share on other sites

Γι αυτό το λόγο μας βλέπεις να το σκεφτόμαστε για καινούρια Ζ στα 280 γιατί η τιμή που δίνεις τις Τ χώρια ή ακόμα και πακέτο/2 δεν είναι πολύ δελεαστική για οθόνες που έχουν ήδη δουλέψει 1 έτος. Προσανατολίζομαι να διαθέσω 210 ευρώ αν μπορεί να γίνει αυτή η τιμή στο πακέτο/2 με παράδοση μέσω ΚΤΕΛ. Συγγνώμη αν είμαι εκτός budget πώλησης αλλά προτιμώ να κάνω λίγο υπομονή ακόμα και να τα δώσω χοντρά για την καινούρια 2430 στα 400 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.