Jump to content



Επιστροφη amazon


ΝTG

Recommended Posts

Kατα 99.9% εψοφησε μητρικη αγορασμενη απο αμαζον.co.uk (το αυτο ..οχι συνεργατης).

Τι παιζει τωρα για ρμα? Που-πως-ποσο-ποτε-αν??

Εχεις κανεις εμπειρια?

Link to comment
Share on other sites

Μου είχε χαλάσει κάρτα γραφικών. Επικοινωνείς με το support και σου δίνουν οδηγίες. Θα σου δώσει ένα χαρτί να το εκτυπώσεις και να το κολλήσεις πάνω στο κουτί που θα στείλεις το προϊόν. Έχει πάνω του όλες τις απαραίτητες πληροφορίες. Μόλις φτάσει και τη δουν, είτε θα σου πιστώσουν τα λεφτά (μαζί με τα μεταφορικά) είτε θα στείλουν το ίδιο πίσω, ανάλογα τι έχεις επιλέξει στην επικοινωνία σου.

Link to comment
Share on other sites

Kατα 99.9% εψοφησε μητρικη αγορασμενη απο αμαζον.co.uk (το αυτο ..οχι συνεργατης).

Τι παιζει τωρα για ρμα? Που-πως-ποσο-ποτε-αν??

Εχεις κανεις εμπειρια?

 

έχει περάσει 1 χρόνος απο την ημερομηνία αγοράς της μητρικής? 

Link to comment
Share on other sites

κοντευουμε τα 2.5..

Εχει σημασια?

 

Τωρα βρηκα λιγο χρονο να ασχοληθω με το δικο μου pc..Το 99.9 γινεται πλεον 99.99%

 

Αυριο θα συνδεσω το σαπιολαπτοπ 10ετιας (dothan) με την οθονη και ενα πλητρολογιο της προκοπης να ψαχτω λιγακι με το αμαζον,

Link to comment
Share on other sites

κοντευουμε τα 2.5..

Εχει σημασια?

 

Τωρα βρηκα λιγο χρονο να ασχοληθω με το δικο μου pc..Το 99.9 γινεται πλεον 99.99%

 

Αυριο θα συνδεσω το σαπιολαπτοπ 10ετιας (dothan) με την οθονη και ενα πλητρολογιο της προκοπης να ψαχτω λιγακι με το αμαζον,

 

έχει σημασία γιατί το amazon σου δίνει 1 χρόνο κάλυψης της εγγύησης στα electronics που πουλάει αυτό. Μετά σου λέει να μιλήσεις αντιπροσωπεία και να βγάλεις άκρη μόνος σου. Μίλα τους στο live chat και θα στο πουν και αυτοί, αλλά άμα κλαφτείς λίγο και επιμείνεις μάλλον θα στο αναλάβουν αυτοί, εμένα για 1 μήνα μετά τον χρόνο σε ASUS μητρική που είχα πρόβλημα με τις USB μου αρνήθηκαν εξαρχής αλλά αφού επέμενα στο τέλος την δέχθηκαν.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.