Jump to content



Caselabs Merlin SM5 ή SM8 ?


Errer

Recommended Posts

Μιας και πλησιάζουν τα Χριστούγεννα είπα να κάνω ένα δώρο στον εαυτό μου. 

Είμαι ανάμεσα σε δύο cases της Caselabs, Merlin Sm5 και Merlin SM 8, Θα πήγαινα για κάποιο magnum case αλλά νομίζω πως θα είναι overkill.

 

Στοχεύω να βάλω 2χ360rads σε διάταξη pull με κυλινδρικό reservoir και να χωρέσω 2 gtx 970 G1(32cm). Γνωρίζω ότι υπάρχουν πολλοί και έμπειροι modders/enthusiasts στο Thelab και θα εκτιμούσα πολύ το Input σας.

 

Ευχαριστώ.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

σωστος ;)

Καμια ιδεα για μεταφορικα εχουμε; Το τελωνειο σιγουρα θα δαγκωνει παντως...

 

για το SM8 αυτά που σου γράφω:

 

 

Thank you for contacting us for an international shipping quote! These quotes are valid for 14 days.

Shipping/Handling: 

FedEx International Economy – $210.00 (Fully Assembled) 3-5 business days with tracking information

FedEx International Economy –  $175.00 (Flat Packed) 3-5 business days with tracking information

USPS express mail - $130.00 (Fully Assembled) 4-6 business days with tracking information 

USPS priority mail - $93.00 (Fully Assembled) 7-11 business days with tracking informationThank you for contacting us for an international shipping quote! These quotes are valid for 14 days.

 

Τώρα όσο αφορά τα σιχαμένα τελώνια και το άνδρο τους, στείλε ένα email στον Kevin και θα σου απαντήσει εντός ημέρας για τις επιλογές που έχεις ;)

 

Επίσης έχει προσφορά 50% σε όλα τα accesories μέχρι 13/12. 

Έγινε επεξεργασία από Errer
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

νταξει ευτυχως εκει υπολογιζα χοντρικα....εχω το s5 πολυ καιρο στο ματι, μαλλον υπερβολικα πολυ :hehe:

usps κ οτι γινει παντως, fedex θα περασει 1000% τελωνειο, να ξερεις!

 

συμφερει λες να παρω default την κουτα και να βαλω τα εξτρα με το 50% σε οποια ισχυει;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Drop in mount ας πούμε; Μία η άλλη θα σου βγει και σίγουρα θες accesories πέρα από τις επιλογές στο κουτί- fan filters, cover plates για καμιά τρύπα στον πάτο η στην οροφή, res mount κτλ. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Ένα @ και μισο έχει αλλάξει δυστυχώς

Η μόνη παρουσια στην Αγγλία τουλάχιστον είναι στα 8pack συστήματα του overclockers.co.uk που όμως μεχρι και πριν μια εβδομάδα που ρώτησα τα πουλάνε ΜΟΝΟ ως μέρος 8pack συστήματος και όχι σαν ξεχωριστά κουτιά.

Έγινε επεξεργασία από LL_NEO
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 23 Ιουνίου 2016 at 7:06 ΠΜ, το μέλος psyber έγραψε:

ευχαριστω για την απάντηση πρόεδρε μου!

Που σημαίνει οτι το κάνω το φρέσκο αγορασμένο 900d περιστεριώνα στην ταράτσα. 

image.png

Έγινε επεξεργασία από LL_NEO
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.