Jump to content



Νεα ομηρια σε κτελ


paschalia

Recommended Posts

Βγαινει απο τον Ομηρο

Οπως η οδύσσεια που ειναι του ομηρου γραφεται με "ει" ολα οσα ειναι του ομηρου γραφονται με "ει" αρα και η ομηρεια!

Πως με βλεπετε?? Παντα ημουν γ@μ@τος στα ετοιμολογικα μου!!

:D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από ea6gka

κριμα που μερικοι νομιζουν οτι αυτο που βλεπουν στο φανταστικο τους κοσμο ειναι αληθινα

Ναι δικιο εχεις....ζω σε μια εικονικη πραγματικοτητα που οι κλεφτες,οι φονιαδες κ οι μαφιοζοι ειναι ολοι αλλοδαποι.... :X:

Τα χωρια τα ριμαζουν ελληνες που μιλανε σπαστα για να θολωσουν τα νερα,τα εξωχικα οι ιδιοι.Τα οπλα δε τα φερνουν στην πατριδα μου αλβανοι με γαιδουρια αλλα ελληνες με αυτοκινητα.Δεν εχει γεμισει η ελλαδα με καλασνικοφ ουτε κ το αλβανικο χασις εχει τιγκαρει την αγορα...Οι αλαβανοι ειναι τοσο καλα παιδακια που δεν εχουν γεμισει το 1/4 των φυλακων μας κ τρωνε απο τους φορους μας...Μας αγαπανε τοσο κ μας κ την πατριδα μας που καινε σημαιες κ λιτσαρουν λεωφορια,"διεκδικουν"(παλι καλα που ακομα δεν ειναι επισημα σε θεση να κανουν κατι τετοιο) την μεγαλη αλβανια με εδρα τα Γιαννενα κ αλλα τετοια εξωφρενικα...Οι κακοι ελληνες τους εκμεταλευονται κ δε τους δινουν πανω απο 30ε μεροκαματο(καποτε δουλευαν στο χωραφι με 2χιλιαρικα ολη μερα...).Ειμαστε εμεις παραξενοι που αμα κοιταξεις μια παρεα αλβανων για πανω απο 3δευτερα στα ματια θα σου χυμιξει,ενω αν κανεις το ιδιο με μια παρεα πακιστανων θα κατεβασει τα ματια...

Ρε δε ξυπνας λεω γω,κ συ κ οι λοιποι κ καλα "δεν ειμαστε ρατσιστες κ αγαπαμε τον κοσμο"??

Κ γω αγαπαω τον κοσμο κ δεν εχω προβλημα ακομα κ να συζησω με αλλοδαπο,αρκει αυτος να νομιμος,σωστος καλος πολιτης της κοινωνιας ΜΟΥ,γιατι ηρθε κ με βρηκε κ ειναι φιλοξενουμενος ΜΟΥ.ΑΠΑΙΤΩ να σεβετε το σπιτι μου οπως θα εκανα κ γω στη θεση του.

Link to comment
Share on other sites

μα εγω κοιμαμαι τον υπνο του δικαιου ποιος σου ειπε οτι ειμαι ξυπνιος η τα βλεπω ολα εγω καλα????

επισης να σου υπενθιμισω οτι στη Λαρισα υμνουσαν τους αλβανους γιατι ελεγαν θα σωσουν την παραγωγη αν θυμασαι καλα ή στο υπενθυμιζω αν δεν θελεις να θυμασαι, και μαλιστα ενθαρυνατε και αλλους να ερθουν μεσω αυτων που ηταν ηδη εκει, φυσικα για νομιμες διαδικασιες ουτε λογος καθως το ελληνικο δαιμονιο ηθελε παση θυσια να αποφυγει την ασφαλιση αυτων και τους φερνανε λαθραια , μη μου πεις οτι ειδαν φως και μπηκαν...

Μετα απο καποια χρονια ο αλβανος ζητησε 2 ευρω παραπανω και τον πεταξανε με τις κλωτσιες εξω , και οπως θα ξερεις χειροτερο αγριμι απο τον ανθρωπο που πειναει δεν υπαρχει. Αφου λοιπον ηρθαν λαθραια και δημιουργησαν ενα τεραστιο προβλημα οπως ο ιδιος το περιγραφεις τοτε οχι μονο μη ζητας τα ρεστα αλλα καλυτερα να σκυβεις εσυ το κεφαλι στους ελληνες συμπολιτες σου. Και φυσικα δε φταιει ο λαος της λαρισας αλλα οι πολιτικοι της , οι οποιοι ακουγανε την φωνη του λαου να προσταζει "φτηνα και ανασφαλιστα χερια" προς εξοικονομηση περισσοτερων ευρωπουλαιων. Λοιπον αυτα για την ωρα συνεχιζω τον υπνο μου:zzz:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka

μα εγω κοιμαμαι τον υπνο του δικαιου ποιος σου ειπε οτι ειμαι ξυπνιος η τα βλεπω ολα εγω καλα????

επισης να σου υπενθιμισω οτι στη Λαρισα υμνουσαν τους αλβανους γιατι ελεγαν θα σωσουν την παραγωγη αν θυμασαι καλα ή στο υπενθυμιζω αν δεν θελεις να θυμασαι, και μαλιστα ενθαρυνατε και αλλους να ερθουν μεσω αυτων που ηταν ηδη εκει, φυσικα για νομιμες διαδικασιες ουτε λογος καθως το ελληνικο δαιμονιο ηθελε παση θυσια να αποφυγει την ασφαλιση αυτων και τους φερνανε λαθραια , μη μου πεις οτι ειδαν φως και μπηκαν...

Μετα απο καποια χρονια ο αλβανος ζητησε 2 ευρω παραπανω και τον πεταξανε με τις κλωτσιες εξω , και οπως θα ξερεις χειροτερο αγριμι απο τον ανθρωπο που πειναει δεν υπαρχει. Αφου λοιπον ηρθαν λαθραια και δημιουργησαν ενα τεραστιο προβλημα οπως ο ιδιος το περιγραφεις τοτε οχι μονο μη ζητας τα ρεστα αλλα καλυτερα να σκυβεις εσυ το κεφαλι στους ελληνες συμπολιτες σου. Και φυσικα δε φταιει ο λαος της λαρισας αλλα οι πολιτικοι της , οι οποιοι ακουγανε την φωνη του λαου να προσταζει "φτηνα και ανασφαλιστα χερια" προς εξοικονομηση περισσοτερων ευρωπουλαιων. Λοιπον αυτα για την ωρα συνεχιζω τον υπνο μου:zzz:

εχεις δικιο...κοιμησου...

για πηγαινε δες λιγο τα μεροκαματα των αλβανων και μετα ελα πες μου

ειπες --> ''και οπως θα ξερεις χειροτερο αγριμι απο τον ανθρωπο που πειναει δεν υπαρχει''

...και 'μεις οταν πρωτοπηγαμε Αμερικη-Γερμανια κλπ κλπ ως μεταναστες πειναγαμε...και μαλλον περισσοτερο...αλλα ποτε δεν καναμε τα αισχη που κανουν οι αλβανοι (σιγουρα οχι ολοι) στην χωρα μας...μηπως διαφωνεις και σ'αυτο ???

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen

Γιατι δεν ειναι τα συνορα μιας χωρας που καθοριζουν την προσωπικοτητα του ατομου. Δε μπορει να βλεπεις μια βδομαδα στα δελτια ειδησεων δολοφονιες και ληστειες και απ'ολα αυτα να "σου μενουν" μονο αυτα που διεπραξαν αλλοδαποι.

Δηλαδη οι Ελληνες εγκληματιες ειναι λιγοτεροι, καλυτεροι ή δικαιουνται να βιαζουν και να σκοτωνουν; Πως το αντιλαμβανεσαι;

Καποτε πρεπει να καταλαβουμε οτι το γεγονος οτι αφησαμε μια γειτονικη χωρα να αποτελει ενα γεματο 10% του πληθυσμου μας φερει καποιες ευθυνες. Αν δεν ειμαστε ετοιμοι για κατι τετοιο, μπορουμε παντα να ξυρισουμε τα κεφαλια μας και να καιμε σπιτια σαν Ναζομουτρα, μεχρι να φυγουν ολοι ή να μας κραξει ολος ο πλανητης.

Αν εμενα σε ενα χωριο που ληστευουν σπιτι καθε βραδυ, σαφως και θα κοιμομουν με την καραμπινα στο πλευρο μου, αλλα δεν θα κατεφευγα σε διαχωρισμους: θα την ετρωγε ειτε ηταν αλλοδαπος, ειτε Ελληνας.

Αν στις ειδησεις βλεπεις βιασμους και φονους μονο απο Αλβανους, τοτε θα πρεπει να βγαλεις τις παρωπιδες. Εκτος κι αν μιλας αποκλειστικα για περιπτωσεις ομηριας σε λεωφορειο, οπου θα σου πω οτι δεν καιγομαι, καθως βασει των τελευταιων 5 χρονων, αν μπεις σε λεωφορειο του ΚΤΕΛ, εχεις περισσοτερες πιθανοτητες να αποκεφαλιστεις απο Ελληνα οδηγο νταλικας, απ'οτι να πεσεις θυμα ομηριας Αλβανου...

:T::T::T::T:

Τι να πω!! συμφωνω απολυτα ειδικα το τελευτεο επιχηρημα ειναι οτι πρεπει,

γιατι δειχνει τι ειναι τελικα πιο ε π ι κ υ ν δ ι ν ο ο στυγνος και αιμοβωρος εγκληματιας ή ο μεσος ηλιθιος φουκαρας νοικοκυρης (βλεπε :οδηγος νταλικας)?Ρωταω ,δεν απαντω αλλα αν θελετε κανουμε και γκαλοπ.

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν ειπε κανεις οτι οι Αλβανοι ειναι "καλοι" ή οτι ειναι "κακοι". Απλα καλο ειναι να διαχωριζουμε την προσωπικοτητα απο το εθνος. Οπως υπαρχουν καλοι και κακοι Ελληνες, ετσι υπαρχουν καλοι και κακοι Αλβανοι. Το θεμα ειναι οτι οταν με τον Α ή Β τροπο βαζεις 1.000.000 ανθρωπους αλλης νοοτροπιας/εθνικοτητας στην "γειτονια" σου, καλο ειναι να δεχεσαι και τα θετικα και τα αρνητικα. Οταν τους προσλαμβανανε ολοι για 2.000 δρχ την μερα, δεν υπηρχε κανενα συμβολαιο "satfisfaction guarantee or your money back". Οπως στρωσαμε θα κοιμηθουμε, δεν θα καταδικασω νομοταγεις οικογενειες και αριστευοντες μαθητες επειδη δεν "καναμε εισαγωγη το τελειο γενος"...

Κι οσο για την Μεγαλη Αλβανια και την Μεγαλη Μακεδονια και τις παπαριες, δεν ειναι οι καθολικες αποψεις των λαων αυτες, ειναι το ιδιο ποσοστο με τους δικους μας που ονειρευονται και προπαγανδιζουν "Βυζαντια" με πρωτευουσα την Πολη και λοιπες αναμνησεις...

Και τα "απεναντι" καθοδηγουντα media δειχνουν αποσπασματα ΤηλεΑστυ και Σια με ονειρα για Μεγαλες Ελλαδες, αυτο τι σημαινει; Οτι θα μας αρχισουν πολεμο επειδη *ολοι* οι Ελληνες θελουμε να παμε τα συνορα στην Αγκυρα;!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka

επισης να σου υπενθιμισω οτι στη Λαρισα υμνουσαν τους αλβανους γιατι ελεγαν θα σωσουν την παραγωγη αν θυμασαι καλα ή στο υπενθυμιζω αν δεν θελεις να θυμασαι, και μαλιστα ενθαρυνατε και αλλους να ερθουν μεσω αυτων που ηταν ηδη εκει, φυσικα για νομιμες διαδικασιες ουτε λογος καθως το ελληνικο δαιμονιο ηθελε παση θυσια να αποφυγει την ασφαλιση αυτων και τους φερνανε λαθραια , μη μου πεις οτι ειδαν φως και μπηκαν...

Mαλλον δεν στην ειπαν καλα την ιστορια...

Δε τους εφερνε κανενας οπως λες,ερχοταν μονοι τους.Δουλεια υπηρχε,τα λεφτα τα θεωρουσαν καλα,αρα λεγαν κ σε οποιον ηξεραν πισω στην αλβανια να ερθει να δουλεψει.Το κακο ειναι οτι πλεον εχουν ερθει τοσοι πολλοι,που δεν ξερουμε τι να τους κανουμε..

Ηρθαν ΜΑΖΙΚΑ κ στην αρχη εμεναν στα χωραφια(μεσα στα "σπιτακια")τους πηγενες φαει κ 1-2χιλιαρικα κ σου φιλουσαν τα ποδια.Μετα βεβαια μαγκεψαν κ ζητησαν παραπανω λεφτα,κ καλα εκαναν.Τωρα ομως πλεον ο αλβανος ο παρανομος ο "εξαθλιωμενος" δεν ερχετε να δουλεψει για λιγοτερα απο αυτα που θα εδινες σε ελληνα...

Κ στο φιναλε αν δεν τους αρεσει εδω,ας τα μασουν κ να παν απο κει που ρθαν...

Σε λιγα θα μας πεις οτι τους κραταμε με το ζορι...

Αρχική απάντηση από ea6gka

Μετα απο καποια χρονια ο αλβανος ζητησε 2 ευρω παραπανω και τον πεταξανε με τις κλωτσιες εξω , και οπως θα ξερεις χειροτερο αγριμι απο τον ανθρωπο που πειναει δεν υπαρχει. Αφου λοιπον ηρθαν λαθραια και δημιουργησαν ενα τεραστιο προβλημα οπως ο ιδιος το περιγραφεις τοτε οχι μονο μη ζητας τα ρεστα αλλα καλυτερα να σκυβεις εσυ το κεφαλι στους ελληνες συμπολιτες σου.

Δεν το ν πεταξε κανεις εξω,κ δε ζητησε κανει 2ε παραπανω...

Αυτο που εγινε ηταν να κορεστει η αγορα εργατικου δυναμικου κ να στραφουν σε αλλα "επαγγελματα".....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen [Σήμερα, στις 12:47]

Γιατι δεν ειναι τα συνορα μιας χωρας που καθοριζουν την προσωπικοτητα του ατομου. Δε μπορει να βλεπεις μια βδομαδα στα δελτια ειδησεων δολοφονιες και ληστειες και απ'ολα αυτα να "σου μενουν" μονο αυτα που διεπραξαν αλλοδαποι.

Δηλαδη οι Ελληνες εγκληματιες ειναι λιγοτεροι, καλυτεροι ή δικαιουνται να βιαζουν και να σκοτωνουν; Πως το αντιλαμβανεσαι;

Καποτε πρεπει να καταλαβουμε οτι το γεγονος οτι αφησαμε μια γειτονικη χωρα να αποτελει ενα γεματο 10% του πληθυσμου μας φερει καποιες ευθυνες. Αν δεν ειμαστε ετοιμοι για κατι τετοιο, μπορουμε παντα να ξυρισουμε τα κεφαλια μας και να καιμε σπιτια σαν Ναζομουτρα, μεχρι να φυγουν ολοι ή να μας κραξει ολος ο πλανητης.

Αν εμενα σε ενα χωριο που ληστευουν σπιτι καθε βραδυ, σαφως και θα κοιμομουν με την καραμπινα στο πλευρο μου, αλλα δεν θα κατεφευγα σε διαχωρισμους: θα την ετρωγε ειτε ηταν αλλοδαπος, ειτε Ελληνας.

Πες με ρατσιστη δεν εχω προβλημα:flower: :upside:,και για να γινω πιο σαφης:Σε αυτο το θεμα πιστευω οτι το 90% των Αλβανων που ζουν στην Ελλαδα ειναι χαλια.Δεν αλλαζω με αυτα τα επιχειρηματα,θα αλλαξω μονο οταν αλλαξουν οι φατσες των Αλβανων

Πειρατη σε λεωφοριο Ελληνα δεν θυμαμαι παντως

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen [Σήμερα, στις 16:45]

Μα δεν ειπε κανεις οτι οι Αλβανοι ειναι "καλοι" ή οτι ειναι "κακοι". Απλα καλο ειναι να διαχωριζουμε την προσωπικοτητα απο το εθνος. Οπως υπαρχουν καλοι και κακοι Ελληνες, ετσι υπαρχουν καλοι και κακοι Αλβανοι. Το θεμα ειναι οτι οταν με τον Α ή Β τροπο βαζεις 1.000.000 ανθρωπους αλλης νοοτροπιας/εθνικοτητας στην "γειτονια" σου, καλο ειναι να δεχεσαι και τα θετικα και τα αρνητικα. Οταν τους προσλαμβανανε ολοι για 2.000 δρχ την μερα, δεν υπηρχε κανενα συμβολαιο "satfisfaction guarantee or your money back". Οπως στρωσαμε θα κοιμηθουμε, δεν θα καταδικασω νομοταγεις οικογενειες και αριστευοντες μαθητες επειδη δεν "καναμε εισαγωγη το τελειο γενος"...

Συμφωνω απολυτα κ το ξερεις,την κουβεντα λιγο πολυ την εχουμε ξανακανει εδω.

ΟΜΩΣ την ελειψη πολιτικης στο παρελθον την πληρωνουμε ολοι μας τωρα,κ ειναι ωρα να παρθουν πλεον δραστικα μετρα γιατι σε λιγο θα στισουμε κ κωλο..

Οταν ηρθαν λεγαν οτι μολις φτιαξουν τα πραγαματα στην Αλβανια θα φυγουν,ελα ομως που περασε μια δεκαετια κ ειναι ακομα εδω...

Αρχική απάντηση από Chosen [Σήμερα, στις 16:45]

Κι οσο για την Μεγαλη Αλβανια και την Μεγαλη Μακεδονια και τις παπαριες, δεν ειναι οι καθολικες αποψεις των λαων αυτες, ειναι το ιδιο ποσοστο με τους δικους μας που ονειρευονται και προπαγανδιζουν "Βυζαντια" με πρωτευουσα την Πολη και λοιπες αναμνησεις...

Και τα "απεναντι" καθοδηγουντα media δειχνουν αποσπασματα ΤηλεΑστυ και Σια με ονειρα για Μεγαλες Ελλαδες, αυτο τι σημαινει; Οτι θα μας αρχισουν πολεμο επειδη *ολοι* οι Ελληνες θελουμε να παμε τα συνορα στην Αγκυρα;!

Οταν διδασκονται στα σχολεια ναι,γινονται καθολικες...

Κ δυστηχως η εχθρα καληεργιτε οπως φαινετε στην Αλβανια...

Link to comment
Share on other sites

Εγω , ιδεολογικα και πρακτικα χωριζω χοντρικα οοοοολους τους ανθρωπους σε δυο βασικες κατηγοριες.

Στην πρωτη την μικρη κατηγορια ειναι ολοι οι καλοι (που πασχιζουν να ειναι Καλοι) και οι κακοι (που ειναι αιμοβοροι,κατι σε χανιμπαλ λεκτορ ας πουμε)

Στην δευτερη την μεγαλη κατηγορια ειναι ολοι οι αλλοι,οι ηλιθιοι. Οι ηλιθιοι ομως κανουν κακο και εξ'ου η τραγωδια, τα βασανα και η δυσκολια της ρημαδας της ζωης.

Και για να μην πει κανεις πως βγαζω την ουρα μου απ εξω,κατα τα μεχρι τωρα δρωμενα ανοικω στους δευτερους.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen

Μα δεν ειπε κανεις οτι οι Αλβανοι ειναι "καλοι" ή οτι ειναι "κακοι". Απλα καλο ειναι να διαχωριζουμε την προσωπικοτητα απο το εθνος. Οπως υπαρχουν καλοι και κακοι Ελληνες, ετσι υπαρχουν καλοι και κακοι Αλβανοι. Το θεμα ειναι οτι οταν με τον Α ή Β τροπο βαζεις 1.000.000 ανθρωπους αλλης νοοτροπιας/εθνικοτητας στην "γειτονια" σου, καλο ειναι να δεχεσαι και τα θετικα και τα αρνητικα. Οταν τους προσλαμβανανε ολοι για 2.000 δρχ την μερα, δεν υπηρχε κανενα συμβολαιο "satfisfaction guarantee or your money back". Οπως στρωσαμε θα κοιμηθουμε, δεν θα καταδικασω νομοταγεις οικογενειες και αριστευοντες μαθητες επειδη δεν "καναμε εισαγωγη το τελειο γενος"...

Κι οσο για την Μεγαλη Αλβανια και την Μεγαλη Μακεδονια και τις παπαριες, δεν ειναι οι καθολικες αποψεις των λαων αυτες, ειναι το ιδιο ποσοστο με τους δικους μας που ονειρευονται και προπαγανδιζουν "Βυζαντια" με πρωτευουσα την Πολη και λοιπες αναμνησεις...

Και τα "απεναντι" καθοδηγουντα media δειχνουν αποσπασματα ΤηλεΑστυ και Σια με ονειρα για Μεγαλες Ελλαδες, αυτο τι σημαινει; Οτι θα μας αρχισουν πολεμο επειδη *ολοι* οι Ελληνες θελουμε να παμε τα συνορα στην Αγκυρα;!

αγαπητε chosen συμφωνω απολυτα μαζι σου ,αλλα αυτα που λες ειναι γενικοτητες...

''παντου υπαρχουν καλοι-κακοι...δεν πρεπει να σχηματιζουμε γνωμη για ενα εθνος μονο απο μια μικρη ομαδα ανθρωπων κλπ κλπ''

μαζι σου...πολυ σωστα αυτα...αλλα για πηγαινε πες τα στους Βορειοελλαδιτες...πηγαινε πες τα στα εκατονταδες θυματα κλοπης-ληστειας-βιασμου...πηγαινε πες τα στους Ελληνες που ζουν στην αλβανια...και και και....

εξ'αλλου οπου υπαρχει καπνος υπαρχει και φωτια...στην προκειμενη περιπτωση καραφουντωμενη πυρκαγια...

σκεψου πχ γιατι δεν λεμε τα ιδια και για τους Ρωσους,Πακιστανους,Πολωνους κλπ κλπ ?....

τωρα αν δεν μπορειτε να δειτε το αυτονοητο που βγαζει ματι...τι να πω...ο καθενας εχει την αποψη του

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Jumex

αγαπητε chosen συμφωνω απολυτα μαζι σου ,αλλα αυτα που λες ειναι γενικοτητες...

''παντου υπαρχουν καλοι-κακοι...δεν πρεπει να σχηματιζουμε γνωμη για ενα εθνος μονο απο μια μικρη ομαδα ανθρωπων κλπ κλπ''

μαζι σου...πολυ σωστα αυτα...αλλα για πηγαινε πες τα στους Βορειοελλαδιτες...πηγαινε πες τα στα εκατονταδες θυματα κλοπης-ληστειας-βιασμου...πηγαινε πες τα στους Ελληνες που ζουν στην αλβανια...και και και....

εξ'αλλου οπου υπαρχει καπνος υπαρχει και φωτια...στην προκειμενη περιπτωση καραφουντωμενη πυρκαγια...

σκεψου πχ γιατι δεν λεμε τα ιδια και για τους Ρωσους,Πακιστανους,Πολωνους κλπ κλπ ?....

τωρα αν δεν μπορειτε να δειτε το αυτονοητο που βγαζει ματι...τι να πω...ο καθενας εχει την αποψη του

Αυτος που εκλεψε ,σκοτωσε ,βιασε ,το εκανε γιατι πεινουσε η ηταν απληστος η φονιας η βιαστης.Δεν μπορεις να πεις οτι το εκανε επειδη ηταν αλβανος.

Και αν ως θημα μισει και καταργιεται κανεις, τους αλβανους μπορει να δικαιολογειται αλλα σφαλει.

Και οχι δεν τολμαω να το πω αυτο σε θυμα γιατι τοτε θα πεσω θυμα εγω της ελληνικης "αβροτητας".

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kv3d

Αυτος που εκλεψε ,σκοτωσε ,βιασε ,το εκανε γιατι πεινουσε η ηταν απληστος η φονιας η βιαστης.Δεν μπορεις να πεις οτι το εκανε επειδη ηταν αλβανος.

Και αν ως θημα μισει και καταργιεται κανεις, τους αλβανους μπορει να δικαιολογειται αλλα σφαλει.

Και οχι δεν τολμαω να το πω αυτο σε θυμα γιατι τοτε θα πεσω θυμα εγω της ελληνικης "αβροτητας".

φιλε μου η συζητηση αφορα στους αλβανους...οταν λεω θυματα κλοπης-ληστειας-βιασμου ,εννοω απο αλβανους εγληματιες που διαπιστωμενα ειναι περισσοτεροι απο τους Ελληνες (τα ποσοστα των εθνικοτητων στις φυλακες Κορυδαλλου αυτο δειχνουν...το ειχα διαβασει στα ''ΝΕΑ'' πριν κανα' μηνα)

anyway ,επειδη κατανταει κουραστικο οι μισοι να προσπαθουμε να ''πεισουμε'' τους αλλους μισους δεν μιλαω αλλο...ο καθενας ας σκεφτεται οπως νομιζει

παω και 'γω για υπνο...

:zzz:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kv3d

Αυτος που εκλεψε ,σκοτωσε ,βιασε ,το εκανε γιατι πεινουσε η ηταν απληστος η φονιας η βιαστης.Δεν μπορεις να πεις οτι το εκανε επειδη ηταν αλβανος.

Και αν ως θημα μισει και καταργιεται κανεις, τους αλβανους μπορει να δικαιολογειται αλλα σφαλει.

Και οχι δεν τολμαω να το πω αυτο σε θυμα γιατι τοτε θα πεσω θυμα εγω της ελληνικης "αβροτητας".

Είσαι πάρα πολύ σωστός :T:

Επίσης ρίχτε και μια ματιά εδώ για να θυμηθείτε και μια προηγούμενη μας κουβέντα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.