Jump to content



Nec 35XX Firmwares


PGM

Recommended Posts

Συμφωνοι, αλλα τι? Απο τη στιγμη που το firmware update γινεται κανονικα και αναφερεται μετα στο discinfo,θεωρω οτι εγινε με επιτυχια. Απλα, δεν γουσταρει να ξεκλειδωσει...

Τη λυση software την ξερω αλλα δεν τη θελω, προτιμω permanent λυση χωρις extra software να τρεχει χωρις λογο... Αν το εχει παντως κανεις και μπορει να το δοκιμασει,τον ευχαριστω προκαταβολικα:D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 224
  • Created
  • Last Reply

Μηπως να πουν κι αλλοι αν εχει πετυχει στο δικο τους NEC?Ειναι πολυ περιεργο..και να σκεφτεις οτι εγω το μονο Update που εκανα ηταν με official οπως ειπα!Το προγραμμα παντως λειτουργει μια χαρα,γιατι και το nero το ιδιο μου βγαζει..

ΥΓ:Με ποιο firmware ηταν απ'τη μανα του?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 8 months later...

Γειά σας έχω το NEC 3550A και άλλες φορές διαβάζει και άλλες δεν διαβάζει κάποια DVD. Το πρόβλημα παρουσιάστηκε μετά από αντιγραφές που έκανα για πολύ ώρα με το DVD Shrink.

Πρόβλημα με το ίδιο ακριβώς μοντέλο παρουσιάστηκε και σε γνωστό μου. Μήπως αντιμετοπήσατε και εσείς προβλήματα με το συγκεκριμένο κομμάτι;;; :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.