Jump to content



Lineage2 αγορά


astrolabos

Recommended Posts

Ξέρετε από πού θα μπορούσα να αγοράσω το lineage2; έψαξα στα γνωστά ελληνικά μεγάλα e-shops αλλά δε βρήκα τπτ και η αποστολή απο amazon, κοστίζει....

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω γιατι να αγορaσεις αφου υπαρχουν 2 Ελληνικοι γνωστοι servers με πολυ κοσμο?

Ισως απογοητευτηκες με το downtime του Noobwars, αλλα αξιζει να τα "σκας" καθε μηνα για ενα game ?

Link to comment
Share on other sites

LOL ελπιζω να μην ειναι το δευτερο που λεει ο rand γιατι μας εχουνε πρηξει ολοι με το downtime.Βεβαια εγω δεν εχω ενημερωση για το ποτε θα ανεβει παλι και δεν μπορω να πω κατι...Και μην καιγεστε τελειως ρε παιδια παιχνιδι ειναι...Δεν θα πεθανουμε αν ειναι κατω ο σερβερ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από icy20

LOL ελπιζω να μην ειναι το δευτερο που λεει ο rand γιατι μας εχουνε πρηξει ολοι με το downtime.Βεβαια εγω δεν εχω ενημερωση για το ποτε θα ανεβει παλι και δεν μπορω να πω κατι...Και μην καιγεστε τελειως ρε παιδια παιχνιδι ειναι...Δεν θα πεθανουμε αν ειναι κατω ο σερβερ

Εχουν πορωθει ολοι με το lineage!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RaNd

Να ρωτησω γιατι να αγορaσεις αφου υπαρχουν 2 Ελληνικοι γνωστοι servers με πολυ κοσμο?

Ισως απογοητευτηκες με το downtime του Noobwars, αλλα αξιζει να τα "σκας" καθε μηνα για ενα game ?

Βασικά αυτό είναι. Ξεκίνησα το παιχνίδι αυτή τη βδομάδα και περίμενα το ΣΚ να κάτσω να το ψάξω λίγο γιατι φαίνεται όντως αξιόλογο παιχνίδι. Φανταστείτε την απογοήτευσή μου με το downtime του server.

Όπως έχω γράψει και στο noobwars, είναι φυσικό να μην περιμένουμε πολλά, εξάλλου απο τη στιγμή που δεν πληρώνουμε δεν είναι δυνατόν να έχουμε απαιτήσεις. Σωστά;

Γι'αυτο το λόγο δε με ενδιαφέρει τόσο το παιχνίδι (το έχω κατεβάσει) όσο η προμήθεια μιας time card για να μου φύγει ο καϋμός τουλάχιστον αυτο το ΣΚ :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.