Jump to content



Σε ευχαριστώ Ω! VIVODI για το 0,5 KB/sec


ΓιαγκΤ

Recommended Posts

  • Replies 308
  • Created
  • Last Reply

Δεν ξερω για την Teledome, ριξε μια ματια στο www.adslgr.com κατι θα βρεις...

Συριε, με 30,5 (με ΦΠΑ) το μηνα που πληρωνω στην βιβο για DSL, εστω και 256.... ΘΑ ΤΗΝ ΑΝΕΧΤΩ!

sorry man αλλα για την πιο φθηνη χωρις ογκοχρεωση υπηρεσια DSL η vivo RULEZ!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από deadlock7

Παιδια βλεπω πολυ διαφημιση αυτην τη Teledome για dsl με 110ευρω το 6μηνο:jump:

Ξερει κανεις τπτ γι'αυτη ή θα εχει γευση vivodi??Πολυ ψηνομαι παντως,...

Εγώ στην θέση σου θα περίμενα κάποιο χρονικό διάστημα για να δούμε τι σόι πράμα είναι κι αυτοί γιατί και η VIVODI τα ίδια έκανε στην αρχή μέχρι και απο πολλούς χαρακτηρίστικε κορυφαία αλλά μετά..........Πάντως έχω ακούσει καλά σχόλια για την forthnet αλλά δεν το χω ψάξει το θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Εκανα και εγώ το λάθως πριν κάμποσο καιρό και πήγα Vivodi. Το ping μου είναι και εμένα μεγάλο (600ms) και κατέβαζα με πολύ μικρή ταχύτητα (56kbps). Σαν modem δηλαδή. Είχα ακούσει οτι μέχρι την Τρίτη 12-4-2005 θα έχει κάνει αναβάθμιση η Vivodi. Από χτες (10-4) είμαι με περίπου 300kbps. Τώρα επιτέλους χαμογελάω λιγάκι. Παρατήρησε κανείς άλλος αλλαγή με την vivodi απο Αθήνα? Πάντως μπορεί να κατεβάζω καλά τώρα, όμως το ping είναι ακόμα μεγαλο....600ms.....

Link to comment
Share on other sites

παιδια υπομονη 2 μηνες, μπορει και λιγοτερο.

θα πεσουν πολυ οι τιμες αφου εκανε ενας την αρχη.

εγω εχω forthnet και ενωειται δε το κουναω απο δω οτι και να γινει.

απλα σε λιγους μηνες θα πληρωνω λιγοτερα.

Υ.Γ στα παιχνιδια εχω μεγιστο ping 150 :D:T:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.