Jump to content



ΠΟΙΟΣ Α64 ΕΙΝΑΙ ?


taramas

Recommended Posts

Υπάρχει κανείς που να γνωρίζει λίστα με τους κωδικούς των Α64? ψάχνω να βρώ ποιός είναι ο συγκεκριμένος (ADA3400AEP4AX) σαφώς είναι Α64 3400+ socket 754 αλλά με ενδιαφέρει αν είναι ο 512cache 2,4GHZ ή 1MB cache 2,2GHZ.

Link to comment
Share on other sites

Πρόκειται να κουφαθώ σε λίγο,

ο συγκεκριμένος Athlon 64 που αναφέρω παραπάνω δεν υφίσταται κατά τα δεδομένα τηα AMD, σύμφωνα με τον κατάλογό της δεν υπάρχει αφού θα έπρεπε να είναι :

α) ADA3400AEP5AX δηλαδή 2,2GHZ - 1MB cache

β) ADA3400AEP4AX δηλαδή 2,4GHZ - 512KB cache

o συγκεκριμένος είναι 2,2GHZ - 512KB cache

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ταραμας [Σήμερα, στις 01:03]

Πρόκειται να κουφαθώ σε λίγο,

ο συγκεκριμένος Athlon 64 που αναφέρω παραπάνω δεν υφίσταται κατά τα δεδομένα τηα AMD, σύμφωνα με τον κατάλογό της δεν υπάρχει αφού θα έπρεπε να είναι :

α) ADA3400AEP5AX δηλαδή 2,2GHZ - 1MB cache

β) ADA3400AEP4AX δηλαδή 2,4GHZ - 512KB cache

o συγκεκριμένος είναι 2,2GHZ - 512KB cache

παλι καλα που στο λαμπη βλεπουμε αυτα που γραφουμε και δεν ακουμε αυτα που λεμε.....(τι ειπα παλι ο μεγιστος):laughing:

οντως κουλο μου ακουγεται πατριωτη.μηπως ειναι κανενας πολλαπλασιαστης λαθος?????ή στα default ετσι τον δειχνει?????

μηπως βγηκανε και κομματια με 512 κας στα 2.2?????εμενα ο δικος μου 3400+ ειναι με πολλαπλασιαστη 12χ200=2400...........ο 11 πολλαπλασιαστης δεν μου κολλαει.....χμ......:...:

αει ρε χαμενε εσυ.........παλιο βαγγελη...........σιγα μην ερθω απο εκει με τα δωρα μεθαυριο.......:devil:

Link to comment
Share on other sites

Πατριώτη,

τα ίδια έλεγα κι εγώ αλλά απο την επιχείρηση άλλα μου λένε (δεν τον πήρα ακόμη) βρέ τους λέω αμα είναι 512cache τότε θα είναι 2,4 το ρημάδι, όχι μου λένε είναι 2,2, δίνω στον εαυτό μου μέχρι μεθαύριο και στο τέλος θα τον πάρω απο περιέργεια, ούτως ή άλλως με 1ΜΒ cache που θέλω δεν βρίσκω οπότε θα πάρω αυτόν και αν είναι όντως 2,4 θα συτήσω να μου επιστραφεί διαφορά γιατί δεν έιναι ακριβός αυτός που μου είπαν :jump:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.