Jump to content



ΣΤΟ ΨΑΞΙΜΟ ΓΙΑ ΛΑΠΤΟΠ


ΑΧΙΛΕΑΣ

Recommended Posts

ευχαριστώ για την πρόταση αλλα ειναι 2+ ΚΑΙ 1- λόγοι που σκέφτομαι ακόμα την προσφορά του γερμανού. οι 2+ ειναι οτι εχει απο τα καλα χαρακτηριστικα για 1199 ευρώ αλλα το έχει σε πολλές δόσεις οπότε ούτε θα καταλάβω την αγορά κ επιπλέον ένας δυο που ρώτησα στο γερμανό μου λεν οτι φέυγουνε σα ζεστά κουλούρια.... Το αρνητικό είναι ότι δεν το βλέπω σε αφθονία στην ελλάδα αλλα μονο σε site στο εξωτερικό και αυτό με μέτρο... Aν το χει παρει κανένας... ας πεί τη γνώμη του. (ειναι στο site του γερμανου η προσφορά hp nx9105) ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΑΧΙΛΕΑΣ

κ επιπλέον ένας δυο που ρώτησα στο γερμανό μου λεν οτι φέυγουνε σα ζεστά κουλούρια....

τέτοια σχόλια από τέτοια καταστήματα μην τα παίρνεις σοβάρα υπόψιν.....

Link to comment
Share on other sites

σωστά. απλα μ εβαλε σε σκέψεις για το ή εγώ χάνω καμιά ευκαιρία ή ο πιο πολύσ κόσμος τσίμπησε... για την ακρίβεια μου είπε οτι έχουν μάλον εξαντληθεί ..... και με το ζόρι βρήκαμε 3-4 σε μια αποθήκη. Βέβαια αυτα μπορει να είναι εμπορικά κόλπα...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.