Jump to content



Call of Duty sound


skepasti21

Recommended Posts

Παιδες τα φωτα σας παλι παρακαλω..... εχω περασει το CALL OF DUTY GHOSTS και στο ξεκινημα στο πρωτο intro(kai λογικα και στα επομενα cutscenes) δεν εχω καθολου ηχο.... μετα οταν αρχιζει το παιχνιδι ολα ειναι κομπλετανς.....
τα specs μου ειναι εδω ------> http://www.thelab.gr...ance-σε-pes-13/

 

 

mod edit

Δεν γράφουμε τους τίτλους των θεμάτων με κεφαλαία.

Έγινε επεξεργασία από rastafari
Link to comment
Share on other sites

σου κλεινουν το προηγουμενο διοτι μιλας για σπασμενη εκδοση και μετα ανοιγεις νεο για να μιλησεις για το ιδιο πραγμα? :p

Είναι κάποια παιδιά που δεν καταλαβαίνουν... 

Πριν λίγες μέρες κάποιος ρώταγε για τρόπους κατεβάσματος αρχείων διαφορετικούς από torrent,

Τι άλλο θα δουν τα ματάκια μου;

Link to comment
Share on other sites

Έιπα στον τραγικό που κλείδωσε το θέμα να το ξανά ανοίξει για να το δίορθωσω αλλά με έγραψε . Τεσπα οκ δν πειράζει καλή καρδιά.. Και είπα να ξανά ποστάρω στα πλαίσια των κανόνων. Που ειναι το κακό σε αυτό , τι κακό έκανα σαν ΠΑΙΔΙ που είμαι ; Χαρακτηρισμοί σαν και αυτοί ας λείπουν αν δν ξέρουμε ποιος ειναι από την άλλη.

Εγώ απλά έχω ανάγκη την βοήθεια σας και με αυτό τον τροπο δν βοηθάτε , ειδικά με το να λέτε εξυπνάδες . Ευχαριστώ πολυ αλλά δν γέλασα. Πραγματικά δν ξέρω γιατί ακούω τόσο κράξιμο.

Φιλικά όπως και να έχει κακίες δν κρατάω , οι κακίες ειναι για τους μικρούς.

Άντε και καλό μου BAN τώρα.

Έγινε επεξεργασία από skepasti21
Link to comment
Share on other sites

@skepasti21, δεν σε έγραψα, άνθρωπος είμαι και εγώ ζω την καθημερινότητα μου, δεν είμαι όλη την μέρα πάνω από το PC.

 

Η απάντηση μου και οποιουδήποτε άλλου στην ερώτηση σου λοιπόν είναι ότι το πιο πιθανό είναι πως το πρόβλημα σου οφείλεται στην μη επίσημη έκδοση του παιχνιδιού. Λογικά στην επίσημη έκδοση του παιχνιδιού δεν θα έχεις τέτοιο πρόβλημα.

 

Αν όμως είχες την επίσημη έκδοση του παιχνιδιού θα σου πρότεινα αυτό που βρήκα με λίγο googling:

Go to the Realtek Sound Manager. Set the Speaker Configuration to 5.1 Speaker, and then uncheck Center and Rear Pair. You can run a test too to see if the audio is coming through. This should let you hear the voices in the cutscenes now.

 

Από εκεί και πέρα ΔΕΝ έχει κανένας άλλος να πει οτιδήποτε, είμαστε αρκετά αυστηροί όσον αφορά το πειρατικό υλικό.

Link to comment
Share on other sites

Σορρυ που σε παρεξήγησα απλά έλεγε οτι ήσουν συνδεμένος .. Τεσπα.. Η λύση που μου είπες ειναι για τα modern warefare αλλά μάλλον δν έχει σχέση εε; Γιατί ειναι το ίδιο engine μάλλον. Θα το δοκιμάσω και θα σας πω , όσων αφορά το "σπασμένο" παιχνίδι , θεωρώ οτι δν έχει να κανει γιατί το χρησιμοποιώ και στο pc μου, και δν μου παρουσιάζει προβλήματα εκτος βέβαια από το γνωστό audio lag στα loading screens.

Έγινε επεξεργασία από skepasti21
Link to comment
Share on other sites

@skepasti21, όσο τηρούνται οι κανόνες μπορείς να υπολογίζεις στη βοήθεια μας. Χαίρομαι που βρήκες λύση στο πρόβλημα σου η οποία μάλιστα μπορεί να βοηθήσει και άλλους. Καλή συνέχεια. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.