Jump to content



HL² DEMO->χαλασμένο?


enduracell

Recommended Posts

Kαλησπέρα. Η Valve έβγαλε το demo για το ΗL². Μπορείτε να το κατεβάσετε εδώ.

To κατέβασα μια και δεν είχα τι να κάνω. Το θέμα είναι ότι το παιχνίδι με το που πάει να μπει στο μενού με πετάει στο desktop και μου λέει ότι δε μπόρεσε να setάρει το video mode, πατήστε Yeς για επανεκκίνηση του με άλλες. Πατάω ξανά με του που πάει να μπει menu με πετάει desktop και μου λέει ότι ούτε και αυτή τη φορά μπόρεσε, πατήστε Yes για να μπει σε Safe mode το παιχνίδι. Safe mode μπαίνει κανονικά το game αλλά είναι σε παράθυρο και με το που setάρω στο Video τις ρυθμίσεις που θέλω πάλι τα ίδια. Χρησιμοποιώ τους 4.12 WHQL τις ATI πάνω σε R350. πρέπει να αλλάξω κάτι από τα cfg για να παίξει?

Link to comment
Share on other sites

Johnny απλά μου φαίνεται ότι δεν είναι για σένα η ΑΤΙ. Δεν της μιλάς καλά και αυτή στο ανταποδίδει... :p Με 9800 δεν είχα κανένα πρόβλημα να τερματίσω το full game. (με 4.12 BETA drivers)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Zarras [Σήμερα, στις 13:55]

να ρωτησω κατι χαζο..?

και γιατι δεν παιρνεις/κατεβαζεις/αγοραζεις/whatever το παιχνιδι? και 8ες το demo...

ολο και "καποιος" εκει θα το εχει...

Ο Γιάννης είναι καλό παιδί... Δεν κάνει τέτοια πράγματα... :p Μόνο καμιά ταινιούλα γυρίζει που και που. ;)

(Γιάννη θα έρθεις αύριο στον καφέ? Να στο φέρω?)

Link to comment
Share on other sites

βρε αφού δε πρόκειται να το παίξω όλο, καμιά ώρα το πολύ θα το παίξω, απλά το κατέβασα για να δω την τεχνολογία, γιατί όταν μαζευόμαστε όλα τα παιδάκια και συζητάμε για τεχνολογία 3D εγώ κάθομαι σε μια γωνιά και βγάζω το :shutup: ,θέλω να έχω άποψη επί παντός επιστητού :hehe:άσε που ήθελα να τεστάρω τη σύνδεση μου και δεν είχα τι να κατεβάσω

Δηλαδή μου λέτε καθαρά και ξάστερα ότι είναι χαλασμένο?

Αρχική απάντηση από vdeseris

(Γιάννη θα έρθεις αύριο στον καφέ? Να στο φέρω?)

μπα δε παίζει να έρθω, γιορτές και ιστορίες αφου τα ξες.
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι χαλασμενο.Βγαλε τους οδηους που εχεις ,ρεσταρτ , ξεκινα το παιχνιδι , ρεσταρτ , βαλε παλι τους ιδιους , ρεσταρτ , ξεκινα το παιχνιδι.Και δεν θα εχεις προβλημα.Επισης κοψε οτι εχει σχεση με λοκαρισμα στα ΗΖ της οθονης .Εαν εχεις πανω το reforce τοτε κατα μεγαλη πιθανοτητα φταει αυτο.

Link to comment
Share on other sites

κοιτα ειναι εξαιρετικο....

I strongly recommend to play it 'till the end :)

οσο προχωραει τοσο καλυτερο γινεται....

σοβαρα... ειναι γαματο.

χωσε godmode και ορμα....

αλλα αν παιξεις μονο 1 ωρα δεν θα προλαβεις να προχωρησεις τοσο ωστε να δεις τι εχουν φτιαξει οι ανθρωποι....

η πιο Optimize μηχανη που εχω δει...

ειμαι σιγουρος οτι παιζει και σε mmx166.....

γαματα τεxtures, γαματα μοντελα... γαματα φωτα///

ολα τα κολπα του DX9.0, και πολλα αλλα που πρεπει να τα δεις...

το 0 gravity gun ειναι ολα τα λεφτα....

interaction σχεδον με τα παντα που βρισκονται στο χωρο. πολυ καλη φυσικη των αντικειμενων...

και πολυ ...αποδοτικο Positional damage lol....

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ δεις μεχρι το τελοσ

Link to comment
Share on other sites

Eντάξει παίδες μην στεναχωριέστε άλλο, ο Πάρης είχε δίκιο το reforce έφταιγε (να δούμε τώρα που το έβγαλα τι θα γίνει στο OpenGl).

10 λεπτάκια που το κοίταξα το παιχνίδι έπαθα μεγάλη πλάκα!!!!!!! :toomuchne

Link to comment
Share on other sites

βασικά το game δεν είναι ενιαίο έχει λίγο στην αρχή, μετά σε πετάει σε άλλο chapter με όπλο και μετά το έκλεισα γιατί έπρεπε να την κάνω. Πάντως πρέπει να έχει τρομερή μουσική... και ατμόσφαιρα... και τρομερή αλληλεπίδραση!!!!

Link to comment
Share on other sites

ωραια αφου σου αρεσε ακου και αυτο που ανακαλυψα εντελως τυχαια.

Στην πιστα μετα την βαρκα, συναντας καποιους απο την αντισταση, εκει σε πανε σε μια τρωγλη κατω απο τη γη...

ανακαλυψα 2 διαφορετικες εκδοχες, η μια ειναι να κανεις την τηλεμεταφορα και η 2η ειναι να μην την κανεις...

το παιχνιδι εξελισεται διαφορετικα, και περνας απο αλλες πιστες στην μια, και απο αλλες στην αλλη!

εχω την εντυπωση οτι αργοτερα καταληγεις στο ιδιο σημειο οποτε και συνεχιζεις...

Αν το εχει δει και κανεις αλλος αυτο ας πει καμια κουβεντα...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.