Jump to content



Δυνατή 4G dual sim συσκευή


Recommended Posts

Αναζητώ ένα καλό κινητό για αγορά από ελληνικό κατάστημα

 

Τα χαρακτηριστικά που επιθυμώ:

 

4G Dual sim

Πολύ καλή κάμερα

Μεγάλη μπαταρία

2GB ram τουλάχιστον

Μέχρι 5'' inches

 

Κοιτάω για Samsung S5 duos αλλά το βρίσκω λίγο ακριβό για 1 χρόνου κινητό. Τι άλλες λύσεις προτείνετε;

Έγινε επεξεργασία από denz
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά θα σου πρότεινα το Elephone P7000 αν μπορείς να περιμένεις λίγο καιρό (15-20 μέρες). Θα δώσεις πολλά λιγότερα σε σχέση με το S5/G3 και θα πάρεις κάτι που (κατα την γνώμη μου) είναι πολύ καλύτερο.

 

Απλά είναι 5,5" , σε όλα τα άλλα είναι καλύτερο. Και μην ξεχνάς ότι προσφέρουν Ελληνική Εγγύηση 2 χρόνων καλής λειτουργίας. (προφανώς αν το αγοράσεις από Ελλάδα). Η τιμή αναμένεται κάπου στα 250-300 ευρώ εδώ, και από Κίνα 140-200 ευρώ απλά δεν θα έχεις την Ελληνική εγγύηση. (Τα 140 ευρώ είναι από προωθητική ενέργει της εταιρίας, η κανονική τιμή από κίνα θα είναι κάπου στα 180ευρώ)

Έγινε επεξεργασία από BasiliCeLew
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την πρόταση αλλά επειδή πρόκειται για εταιρικό τηλέφωνο προτιμώ να είναι επώνυμο για να μην έχω rage από εργοδότη κτλπ

 

Το S5 Duos είναι dual active ή stand by;

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Προσωπικά θα σου πρότεινα το Elephone P7000 αν μπορείς να περιμένεις λίγο καιρό (15-20 μέρες). Θα δώσεις πολλά λιγότερα σε σχέση με το S5/G3 και θα πάρεις κάτι που (κατα την γνώμη μου) είναι πολύ καλύτερο.

 

Απλά είναι 5,5" , σε όλα τα άλλα είναι καλύτερο. Και μην ξεχνάς ότι προσφέρουν Ελληνική Εγγύηση 2 χρόνων καλής λειτουργίας. (προφανώς αν το αγοράσεις από Ελλάδα). Η τιμή αναμένεται κάπου στα 250-300 ευρώ εδώ, και από Κίνα 140-200 ευρώ απλά δεν θα έχεις την Ελληνική εγγύηση. (Τα 140 ευρώ είναι από προωθητική ενέργει της εταιρίας, η κανονική τιμή από κίνα θα είναι κάπου στα 180ευρώ)

Σε αυτό νομίζω κάνεις λάθος. Εάν αγοράσεις την συσκευή κανονικά, και όχι μέσω του promotion, δηλαδή δώσεις 229.99$ και όχι 159.99$, σου δίνουν 

1. Customers have purchased the machines with regular price $229.99, can get Free Leather case, Tempered Glass Screen Protector, and 2 years Quality Assurance, the total value is $70; 
2. Those who participate in the activities of the Special machines (including coupon), shall not contain more than gifts.
3. During presell period, $10 off Coupon Code: EP7000 . Τουλάχιστον έτσι βλέπω ότι γράφουν στο Coolicool.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.