Jump to content



Twinmos 0450D chips


SLN

Recommended Posts

Κατ'αρχην χρονια πολλα...

Πετυχα κατι μνημες της εν λογω εταιριας με αυτα τα chips. Αν δεν κανω λαθος το 0450 ειναι ο κωδικος παραγωγης και αυτα πρεπει να ειναι της προηγουμενης βδομαδας!! Ειναι δυναΜΩν??

Μετα θυμηθηκα εκεινο το thread που ειχε ανοιξει ο vagouridis με το τεστ με τις διαφορες 400αρες μνημες που λεγατε οτι οι twinmos θα βγαλει καινουργια τσιπακια ψιλοκαλα...

Το thread μαλλον χαθηκε στη επιθεση ή ειμαι τελειως τυφλος και θα μου την πει ο unstoppable παλι... Στο google προφανως δεν βγαζει results με 0450 keyword... Ουτε στο xtreme βγαζει τιποτα με 0450...

Λετε να ειναι καλα και να τα χτυπησω?

Καλα Χριστουγεννα σε ολους!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SLN

Κατ'αρχην χρονια πολλα...

Πετυχα κατι μνημες της εν λογω εταιριας με αυτα τα chips. Αν δεν κανω λαθος το 0450 ειναι ο κωδικος παραγωγης και αυτα πρεπει να ειναι της προηγουμενης βδομαδας!! Ειναι δυναΜΩν??

Μετα θυμηθηκα εκεινο το thread που ειχε ανοιξει ο vagouridis με το τεστ με τις διαφορες 400αρες μνημες που λεγατε οτι οι twinmos θα βγαλει καινουργια τσιπακια ψιλοκαλα...

Το thread μαλλον χαθηκε στη επιθεση ή ειμαι τελειως τυφλος και θα μου την πει ο unstoppable παλι... Στο google προφανως δεν βγαζει results με 0450 keyword... Ουτε στο xtreme βγαζει τιποτα με 0450...

Λετε να ειναι καλα και να τα χτυπησω?

Καλα Χριστουγεννα σε ολους!

Καλα χριστουγεννα θα εχεις εαν δεν τις χτυπησεις.Δεν αξιζει ο κοπος ειναι μετριες προς κακες μνημες.Τουλαχιστον οι 0448 μεχρι και 450 που δοκιμασα με 3-3-3-6 πηγαν μεχι τα 215 μαξ

Link to comment
Share on other sites

Υποθετω δυο απο αυτα ειναι και το παρακατω 2 ντιμακια?

Week 49/2004 συμφωνα με το cpuz και το everest!

Στα 201 που τρεχει το μηχανημα αυτη τη στιγμη, τι βελτιστοποιησεις μπορω να κανω στα timings? μεχρι +0,2 παει το gigabyte παντως!

ΕΔΙΤ: ποσο spi θα επρεπε να εχει αυτο το μηχανημα? εχω μονο 46sec:cry: πολυ απογοητευτηκο....

post-1094-1416071480,6638_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unstoppable

Δωσε κατι μικρο τουλαχιστον:D

Αρχική απάντηση από apostglen46

Οπως και δηποτε........

Αν και υποψιαξομαι οτι εννοείς winbond UTT

λοιπον παρτε μικρο (οπως ζητησε ο unstop) timming

και οπως ζητησε ο apostglen UTT

ΟΡΙΣΤΕ ΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΤΩΡΑ ??? :p

post-1377-1416071487,2204_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.