Jump to content



Αναζήτηση ανεμιστήρα 230χ30 και διάταξη ένας 230χ30 ή τρεις 120?


giannis-21

Recommended Posts

καλησπέρα αγόρια ( και κορίτσια μην φωνάζει η karmen ). Έχω το παλιό κουτάκι της coolermaster haf932. Ο ανεμιστήρας στην οροφή του μας άφησε χρόνους και ψάχνω έναν ανεμιστήρα για πάνω αρχικά και έπειτα σκέφτομαι μήπως είναι καλύτερα να τοποθετήσω τρεις ανεμιστήρες 120 αντί για έναν 230 αν αξίζει και ίσως να το κάνω και στο πλαϊνό καπάκι που αντί για έναν 230 που έχει να βάλω τέσσερις 120. Τα φώτα σας παρακαλώ :) 

Link to comment
Share on other sites

Ο 230αρης θα σου βγει πιο φτηνος .... μιας και αγοραζεις 1 κομματι και οχι 3 

Επισης ειναι πολυ πιο αθορυβος ....

 

ειχε πεσει στα χερια μου ενας bitfenix 230mm , .....με ελαχιστες στροφες (500-600) εβγαζε ΤΡΕΛΟ αερα 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μπροστά και πίσω τι έχεις?

Ψύξη cpu τι έχεις?

cpu  εχω την  εξίσου παλιά thermalright 120 trueblack. μπροστά έχω αυτόν που είχε πάνω έναν 230 και πίσω έναν 140

Ο 230αρης θα σου βγει πιο φτηνος .... μιας και αγοραζεις 1 κομματι και οχι 3 

Επισης ειναι πολυ πιο αθορυβος ....

 

ειχε πεσει στα χερια μου ενας bitfenix 230mm , .....με ελαχιστες στροφες (500-600) εβγαζε ΤΡΕΛΟ αερα 

αυτούς τους βρήκα μόνο στο visionstudio με παραγγελιά..( με τα capital controls δεν νομίζω να έρθουν Ποτε :p )

Link to comment
Share on other sites

 

αυτούς τους βρήκα μόνο στο visionstudio με παραγγελιά..( με τα capital controls δεν νομίζω να έρθουν Ποτε :p )

 

Για εναν ανεμιστηρα δεν χαθηκε ο κοσμος και να παραγγειλεις απο εδω      (τον pro παιρνεις ) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.