Jump to content



FORTEMANAGER της LG .... Σε ποιόν δουλεύει κανονικά ???


Dagalidis

Recommended Posts

Ολοι οι κάτοχοι LG TFT μπορείτε να κατευάσετε το utility της LG Fortemanager το οποίο δουλεύει τώρα κανονικά ( ήταν Corrupted ) και αφού το εγκαταστήσετε αναφέρετε τον τύπο της οθόνης που έχετε και εαν δουλεύουν όλα τα μενού του....

Εγώ το κατεβασα αλλά μου δουλεύει ΜΟΝΟ το PIVOT που είναι για την περιστροφή της οθόνης....

Οθόνη LG 1720Β Χωρίς DVI => Δουλεύει ΜΟΝΟ το PIVOT.... :tomato:

Nα δούμε θα δουλέψει σε κανέναν ή η LG έχει κάνει καμμιά παπ@ριά με το εν λόγο utility.... :confused:

Eδώ είναι το LINK : http://www.lge.com/products/mobile/mobil/sidemenu.do?action=read&group_code=CTG1000499&list_code=PRD_DWN&seq=6235&page=1&target=down_read&categoryId=CTG1000496&modelCategoryId=CTG1000499&parentId=CTG1000439

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma [Σήμερα, στις 22:23]

για στειλτο απο δω μερια.......

greekfragma21@yahoo.gr

βαλτο και στο μσν σου.....:p

E..E...Eρχεται σε 15 λεπτά περίπου πρέπει να το έχεις.....

Ισως κάνει λιγάκι παραπάνω γιατί τώρα έχω ταυτόχρονα το AZUREUS και δε θέλω να διακόψω το traffic....:D

Oσο για MSN .... Δεν έχω μάτια μου......:woot:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Τακας [Σήμερα, στις 00:04]

για στειλτο απο δω

takas@ath.forthnet.gr:cool:

Τάκας ... δε νομίζω βρε φίλε να σου έρθει σε Forthnet mail γιατί είναι συνολικά 17ΜΒ και δε θα το πάρει το ιnbox σου.....:(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.