Jump to content



Διαφορες καλοκαιρι-χειμωνα με σε w/c


Skinny13

Recommended Posts

Μάλλον ss3 next year γιατί this year είναι το sse2!!!

Ρε συ καλός ο prescott αλλά γιατί έχεις 49 full load με watercooling στα 3.0 (default δηλαδή;;; )

Είναι επειδή δεν βράζει ε;;; LOL!!!

Είναι επειδή και μαμά που είναι ο prescott σε έχει και σε mhz και σε temp :042:

Link to comment
Share on other sites

Σε mhz και που με εχει δεν με απασχολει καθόλου εγώ την δουλειά μου την κάνω και εδώ που είμαι και με το παραπάνω.Όσο για θερμοκρασίες που λες οτι με έχεις πολύ γέλιο απο τα καλύτερα ανέκδοτα!!! Για πες και τι temps έχεις χωρίς το air-condition αναμμένο.Ή καλύτερα για πες τι temps έχεις στα 3800!! Εγώ έχω 48-49 full load πάντα μιλάμε με 1,925 στα 2425 με 40-42 βαθμούς δωματίου.Άμα παει εσένα το δωμάτιό σου τόσο θα ακούσω το μπαμ απο τον prescott.Τι να κάνουμε δεν έχουμε όλοι air-condition.Και να είχα θα το είχα για μένα όχι για το pc.

Link to comment
Share on other sites

LOL Sam ! Τι SSE3 ρε Tiga αν περιμένω ένα χρόνο να δω τα bench σου με το SSE3 enabled τι να το κάνω? Αφου εγώ δεν έχω SSE3 γιατι δεν postareis κανένα bench ? Μήπως έχω παραπάνω Cache ? Έχεις 512kb παραπάνω, και SSE3 τι φοβάσαι ? :098: Πως μας έχεις αν δεν δώσεις bench ?Κάνω λάθος πουθενά και δεν το ξέρω ? :074:

Link to comment
Share on other sites

LOL Sam ! Τι SSE3 ρε Tiga αν περιμένω ένα χρόνο να δω τα bench σου με το SSE3 enabled τι να το κάνω? Αφου εγώ δεν έχω SSE3 γιατι δεν postareis κανένα bench ? Μήπως έχω παραπάνω Cache ? Έχεις 512kb παραπάνω, και SSE3 τι φοβάσαι ? :098: Πως μας έχεις αν δεν δώσεις bench ?Κάνω λάθος πουθενά και δεν το ξέρω ? :074:

Δεν χρειάζεται θα έρθεις από εδώ να τα δεις!!!:016:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.