Jump to content



Πρωτο Thread?Ουαου:)


Rommel

Recommended Posts

Λοιπον παιδια ενα sandra απο το συστημα της υπογραφης εν αναμονη καινουργιας μνημης μιας και αυτη δεν παει βημα :021: :021:

Συντομα πιστευω πως θα παει πολυ υψηλα :112:

post-83-1442173703,8527_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Θα θελαμε να εχουμε μια πληρη <<εικονα>> του συστηματος σου σε αυτη την κατηγορια.Δηλαδη αν εχεις κανει μετατροπες εμφανισης,τι εξοπλισμο εχει πανω του και μια οσο το δυνατον πληρεστερη περιγραφη του.

Θα χαρουμε πολυ να δουμε ενδιαφεροντα post απο τον καθενα για να παιρνουμε ιδεες αλλα και να διαπιστωνουμε τις δυνατοτητες των μηχανηματων μας!!!

ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ :045:

Link to comment
Share on other sites

Θα θελαμε να εχουμε μια πληρη <<εικονα>> του συστηματος σου σε αυτη την κατηγορια.Δηλαδη αν εχεις κανει μετατροπες εμφανισης,τι εξοπλισμο εχει πανω του και μια οσο το δυνατον πληρεστερη περιγραφη του.

Θα χαρουμε πολυ να δουμε ενδιαφεροντα post απο τον καθενα για να παιρνουμε ιδεες αλλα και να διαπιστωνουμε τις δυνατοτητες των μηχανηματων μας!!!

ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ :045:

Ok Lino θα κανω αλλο θεμα για να μεινει αυτο σαν βαση για να ποσταρουμε αποτελεσματα στο sandra :101:

Link to comment
Share on other sites

Αντε Nazzz βαλε και το δικο σου :003:

θα φανερωσω το δικο μου οταν θα ειμαι ετοιμος φιλε....beware!

πολυ αρπακολατζιδικα το παρουσιασες το γκαζι σου,κανε καμια σοβαρη παρουσιαση ρε το αδικεις το εργαλειο..... :021: :)

Link to comment
Share on other sites

θα φανερωσω το δικο μου οταν θα ειμαι ετοιμος φιλε....beware!

πολυ αρπακολατζιδικα το παρουσιασες το γκαζι σου,κανε καμια σοβαρη παρουσιαση ρε το αδικεις το εργαλειο..... :021: :)

Ενταξει ρε Νασο αφου το λες εσυ :079:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.