Jump to content


LG 17'' LCD L1715S Να την παρω ;


bizimis1442169065

Recommended Posts

Ναι εγω θα σου την προτεινα ειναι κορυφη για τα λεφτα της οπου και να ψαξεις δεν θα βρεις καλυτερη σε αυτα τα λεφτα!!!!!!!!!Τωρα εαν δεν σε πολυ ενδοιαφερουν τα λεφτα με 200Ε ακομα παιρνεις την καλυτερη οθονη που υπαρχει για εμενα στις 17":SAMSUNG SYNCMASTER 172X TFT=678Ε απο e-shop και εχεις top ποιοτητα και τα ματια σου θα κανουν :007: !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εμένα τις έχουν στο net café που συχνάζω και μου έχουν κάνει καλή εντύπωση. Δεν πιστεύω σαν οθόνη να μην σου αρέσει αλλά από τεχνικής απόψεως δεν μπορώ να σου πω με βεβαιότητα…

Με το καλό να την πάρεις στα χέρια σου και να μας πεις εντυπώσεις…

Link to comment
Share on other sites

εγω μολις απεκτησα την 172X,εχει 12ms responce time,εριξα και μερικα παιχνιδια να δω τι καπνο φουμαρει...ηταν απλα εντυπωσιακη....παντως εχω 1καμμενο πιξελ κατω δεξια που φαινεται μονο οταν ειναι μαυρη η σκουρα η οθονη.

Link to comment
Share on other sites

εγω μολις απεκτησα την 172X,εχει 12ms responce time,εριξα και μερικα παιχνιδια να δω τι καπνο φουμαρει...ηταν απλα εντυπωσιακη....παντως εχω 1καμμενο πιξελ κατω δεξια που φαινεται μονο οταν ειναι μαυρη η σκουρα η οθονη.

Και τι θα κανεις ;

Θα πας για RMA ; :120:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Το LG το 19 ιντσων που παρειγγειλα καλο θα μου βγει ή θα μου βγει σε ξυνο???????

580 εβραιοι τελικη τιμη μαζι με τον ΦΠΑ........... :004:

εγω για την 17αρα έδωσα 720 ευρώ :089: :089: αλλα την έχω γύρω στους 15 μήνες philips 170s2

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα λέω οτι την χρησοπλήρωσα, το μονο καλο είναι οτι φορούσε ίδια οθόνη με ένα μοντέλο της EIZO το οποίο ήταν 3ο και με ένα της Mitsubishi, η οθόνη της είναι Mitsubishi οπώσ και στα άλλα μοντέλα αλλα και 300 ευρώ πιο φθηνή, απο τα άλλα :)

Link to comment
Share on other sites

Το LG το 19 ιντσων που παρειγγειλα καλο θα μου βγει ή θα μου βγει σε ξυνο???????

580 εβραιοι τελικη τιμη μαζι με τον ΦΠΑ........... :004:

Αν ειναι αυτο που εχω δει θα παθεις πλακα!.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν ….

Ξεκουράστηκαν τα ματάκια μου και άδειασε το γραφείο μου με την L1715s .

Κανένα καμένο pixel ….. μέχρι εδώ καλά .

Ακούστε τι μου κάνει όμως .

Κάπου κάπου (όχι πάντα δηλαδή ) όταν ανάβει κάποιος το φως του διαδρόμου που είναι έξω από το γραφείο μου τότε η οθόνη στιγμιαία μαυρίζει σαν να κλείνει και μετά ξανανάβει.

Αρχικά την είχα πάνω στο UPS , μετά σκέφτηκα να την βάλω κατευθείαν στην πρίζα μήπως και δεν το κάνει .

Μπα …. Τίποτα ….. το ξανάκανε….

Έχετε καμιά ιδέα τι παίζει εδώ …. ;

Έχετε ξανακούσει κάτι τέτοιο ;

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν ….

Ξεκουράστηκαν τα ματάκια μου και άδειασε το γραφείο μου με την L1715s .

Κανένα καμένο pixel ….. μέχρι εδώ καλά .

Ακούστε τι μου κάνει όμως .

Κάπου κάπου (όχι πάντα δηλαδή ) όταν ανάβει κάποιος το φως του διαδρόμου που είναι έξω από το γραφείο μου τότε η οθόνη στιγμιαία μαυρίζει σαν να κλείνει και μετά ξανανάβει.

Αρχικά την είχα πάνω στο UPS , μετά σκέφτηκα να την βάλω κατευθείαν στην πρίζα μήπως και δεν το κάνει .

Μπα …. Τίποτα ….. το ξανάκανε….

Έχετε καμιά ιδέα τι παίζει εδώ …. ;

Έχετε ξανακούσει κάτι τέτοιο ;

έγω δεν έχω ακούση κατι τέτοιο, αλλα μπορώ να σου πω οτι η δικιά μου δεν το κάνει αυτό, αλλά κάνει ένα "τσικ" όταν είναι αρκετές ώρες ανοιχτή.

και όταν την είχα πάρη είχε ένα καμμένο πιξελ κάτω κάτω :076: ευτύχως δεν φαίνεται,μπορείς να το διακρίνεις μόνο όταν είναι μαύρη η οθονη και πρεπεί να το ξέρεις που είναι αλλιός δεν το βρίσκεις(είναι κάτω κάτω και δεν φαινεται :110: ) :076: :076: :013:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.