Jump to content



LG 17'' LCD L1715S Να την παρω ;


bizimis1442169065

Recommended Posts

Mεγεια σε ολους ! :023:

Θα φχαριστηθουνε τα ματακια σας :D

DVD_GR καλη η Samsung ε? μεγεια

μη σκας για ενα pixel και μαλιστα που δεν φαινεται.

Εχει παραεκτιμιθει το θεμα και μαλιστα απο ανθρωπους που δεν ειχαν ποτε τους TFT.

Αν δεν ειναι κανενα κοκκινο εκει στο κεντρο να σου βγαζει το ματι, δεν τρεχει τιποτα.

Ουτε που θα το βλεπεις αν δεν το ψαξεις.

Ακομα και "0 pixel εγγυηση" να ειχε οπως πχ οι LG, αντε τωρα να μπαινεις σε διαδικασιες αλλαγης και χωρις να ξερεις τι θα σου τυχει και στην επομενη...

Μη σκατε χωρις λογο.

Link to comment
Share on other sites

εγω για την 17αρα έδωσα 720 ευρώ :089: :089: αλλα την έχω γύρω στους 15 μήνες philips 170s2
Τι να λέμε τώρα... όσοι πήραν TFT νωρίς τις χρυσοπλήρωσαν... :021:

Σεπτέμβρης 2001 μία Nokia 530L 15' πόσο νομίζετε ότι μου κόστισε; :090:

... 250.000 ΔΡΧ !!!! -----> 733,676 € :119:

:088::022::091: :089:

Link to comment
Share on other sites

για να παει RMA θελει τουλαχιστον 9!!!!!μαλλον δεν μπορω να κανω τιποτα.....φαινεται μονο οταν ειναι μαυρο το background αλλα με παραξενεψε..

H LG έχει "0 pixel warranty". Οπότε και ένα να έχει, παίρνει τηλέφωνο στην Alman και του στέλνουν καινούργια με courier...

Link to comment
Share on other sites

sa1901 αυτο που ειπες ειναι η εξελιξη των καιρων τι να γινει καποτε εχωσα 100000 δρχ = 300 Εβραιοι για να παρω τον πρωτο κορυφαιο WD ATA66 στα 9 γιγα! και τωρα LOL με πολυ λιγοτερα χρηματα εχεις πολλαπλασιες χωρητικοτητες.........

Χμ..........

Sakattack λες να ευχαριστηθουν τα ματια μου να βλεπουν τιποτε αλλα?? :037: :037:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.