Jump to content



CRT vs TFT σε βιντεο απεικονησεις κι οχι μονο......


MrSeanKon

Recommended Posts

LOL το καταντησαμε (ασε να μην πω τη λεξη γιατι τσουζει)......... :080: :080: :080:

Αλλα εχουμε ξεφυγει απο το θεμα εγω δεν εχω προβλημα αλλα θα παραπονεθουν οι mods......... :080: :080: :080: :003: :003:

Link to comment
Share on other sites

ΕΓΩ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΠΡΟΘΥΡΑ ΑΓΟΡΑΣ ΝΕΟΥ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ

ΕΡEΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΟΙ TFT AN KAI EINAI MOΔΑ ΔΕΝ ΣΥΜΦΑΙΡΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ...ΠΡΟΤIΜΩ ΝΑ ΔΩΣΩ 200 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΙΑ 19 CRT PHILIPS...

Link to comment
Share on other sites

ΕΓΩ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΠΡΟΘΥΡΑ ΑΓΟΡΑΣ ΝΕΟΥ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ

ΕΡEΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΟΙ TFT AN KAI EINAI MOΔΑ ΔΕΝ ΣΥΜΦΑΙΡΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ...ΠΡΟΤIΜΩ ΝΑ ΔΩΣΩ 200 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΙΑ 19 CRT PHILIPS...

:023: :023: :023:
Link to comment
Share on other sites

Ermoulis αυτη ειναι η αποψη σου πιστεψε με τωρα οταν καθομαι σε CRT οθονη αρχιζει και μου τη δινει βεβαια η αλλαγη αυτη μου αρεσε κι ουδεποτε θα επαιρνα ενα γομαρι 19" (18" στην πραγματικοτητα θα ητανε αρα θα επρεπε να παρω 20" CRT για να εχω 19" πραγματικα)..........

Κι ο χωρος???

Ρε ουστ λεω κι ας μην εχουν την τελεια αναλυση στα βιντεο αλλα τα συνηθισα οσο για τα χρωματα της ειναι κορυφαια.......

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.