Jump to content



Ποια καρτα γραφικων να αγορασω?


lefterhs

Recommended Posts

Εχω μια 9600pro που λεω να τη δωσω.

Για πειτε γνωμες....Γυρω στα 200-250 ευρω τελικη τιμη.

Τι προτεινετε?

Παλι σε ΑΤΙ σκεφτομαι καμια 9800pro 128ΜΒ.

Αν εχει πεσει το ματι σας σε καμια καλη περιπτωση για αυτα τα λεφτα, πειτε μου και σε ποιο μαγαζι την ειδατε, αν θυμαστε.

Link to comment
Share on other sites

Θυμαμαι τις ΟΕΜ του e-shop. Παλια σε συζητησεις στο pctech θυμαμαι πολλοι να ειπαν καλα λογια για αυτες.

Εχει αγορασει προσφατα κανενα παιδι να μου πει τη γνωμη του?

Link to comment
Share on other sites

Αν εχει πεσει το ματι σας σε καμια καλη περιπτωση για αυτα τα λεφτα, πειτε μου και σε ποιο μαγαζι την ειδατε, αν θυμαστε.

Επειδή το σκέφτομαι και εγώ για 9800 pro εντόπισα μια ενδιαφέρουσα περίπτωση στο fleamarket (Καινούρια ATI Saphire 9800 Pro 128MB AGP8X 170Ε).

http://www.fleamarket.gr/lot.cfm?lotID=1522512

Αν έχει κανείς ακούσει κάτι ή αν έχει κάνει καμιά αγορά από το συγκεκριμένο χρήστη η γνώμη του θα είναι χρήσιμη.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή το σκέφτομαι και εγώ για 9800 pro εντόπισα μια ενδιαφέρουσα περίπτωση στο fleamarket (Καινούρια ATI Saphire 9800 Pro 128MB AGP8X 170Ε).

http://www.fleamarket.gr/lot.cfm?lotID=1522512

Αν έχει κανείς ακούσει κάτι ή αν έχει κάνει καμιά αγορά από το συγκεκριμένο χρήστη η γνώμη του θα είναι χρήσιμη.

το μονο που θα πρεπει να επιβεβαιωσεις για να μην την πατησεις, να ειναι το κανονικο μοντελο με 256bit memory bus

Γιατι εβγαλε η Sapphire (και ισως και αλλοι) μοντελο με 128bit memory bus, χωρις να αλλαξει ονομασια. :075:

9800προ τα λεει και αυτα επειδη εχουν ιδιο τσιπακι, αλλα βεβαια οι επιδοσεις του ειναι :019:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.