Jump to content


AMD Mobiles. ΠΟΥ???


panblock

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά

Ξέρει κανείς που μπορώ να βρώ AMD Mobile CPUs, είτε στην Ελλάδα είτε στο UK (καλύτερα στο UK. Είμαι φοιτητής εδώ...)? Το overclockers.co.uk έχει έλλειψη και μου είπαν οτι θα κάνουν περίπου 4 βδομάδες μέχρι να φέρουν. Ξέρετε τίποτε άλλο?

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω MrSeanKon γι' αυτό και παρήγγειλα και καινούργια φάνα (Silent Tower) και καινούργιες μνήμες (Geil 2x256MB PC3200). :D :D :D

Οι μνήμες δεν είναι τίποτα σπουδαίο (2.5 6-3-3-2T) αλλά είναι καλύτερες από αυτεσ που έχω και φυσικά φτηνές! Γενικά ήθελα μια φτηνή αναβάθμιση απλά για να περάσω λίγο την ώρα μου με το overclocking παρά για να βελτιώσω σημαντικά τις επιδόσεις :023:

Link to comment
Share on other sites

Eνταξει αν ειναι για να παιξεις (βασικα ολοι μας παιζουμε) και δεν σε απασχολει τοσο πολυ το να ανεβεις ψηλα καλως επραξες...

Σιγουρα ηταν μια φθηνη αναβαθμιση παρα να πας σε κατι αλλο ακριβοτερο.....

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε συ για να περνάω την ώρα μου τα πήρα... Πάντως από τον 1800+ που έχω ειναι standard καλύτερος. Και αν είναι τόσο καλός στο overclocking όσο λένε με καλύπτει και από επιδόσεις. Κάτσε να τον πάρουμε στα χέρια μας πρώτα....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.