Jump to content



Τέρμα οι ΟCZ EB


Ujin1442169065

Recommended Posts

Έστειλα σήμερα ένα mail στο www.pc-memory-upgrade.co.uk για να ρωτήσω αν ξέρουν πότε θα ξαναφέρουνε τις εν λόγω μνήμες.

Η απάντηση δεν άφησε πολλά περιθώρια... :

"Unfortunately we will not be getting this back into stock, as OCZ have discontinued this kit"

Είχα διαβάσει τις φήμες εδώ και λίγο καιρό, αλλά δεν ήθελα να το πιστέψω.

Τωρα θελω δεν θέλω το πίστεψα. :089:

Link to comment
Share on other sites

σε forum που γράφουνε άνθρωποι της ocz έλεγαν ότι οι eb δεν σταμάτησαν να παράγονται απλώς αντιμετώπισαν μια έλλειψη στα τσιπάκια micron και μάλιστα αυτές τις μέρες μια καινούρια φουρνιά eb θα βγει έξω στο εμπόριο.Τώρα αν την Ευρώπη θα περισέψει να έρθη κανά κομμάτι αυτό είναι άλλο θέμα.

Link to comment
Share on other sites

σε forum που γράφουνε άνθρωποι της ocz έλεγαν ότι οι eb δεν σταμάτησαν να παράγονται απλώς αντιμετώπισαν μια έλλειψη στα τσιπάκια micron και μάλιστα αυτές τις μέρες μια καινούρια φουρνιά eb θα βγει έξω στο εμπόριο.Τώρα αν την Ευρώπη θα περισέψει να έρθη κανά κομμάτι αυτό είναι άλλο θέμα.

Αν δεν κάνω λάθος η φάση που περιγράφεις είχε παιχτεί τον αύγουστο.

Από τότε εμφανίστικαν και άλλες ΕΒ, αλλά εδώ και λίγο καιρό δεν βρίσκει κανείς τις 3700.

Link to comment
Share on other sites

Τι να σου πώ.Εμένα πριν μια βδομάδα μου έδειναν και επίσημα τιμή για αυτές.Δηλαδή ήτανε στους τιμοκαταλόγους επίσημα.Στον καινούριο τιμοκατάλογο δεν ήτανε μέσα όμως.Μερικοί λένε ότι δεν υπάρχουνε καλά τσιπάκια micron και καλά για να αρχίσει ξανά η παραγωγή .Το θέμα είναι ότι πιστεύω αυτές τις μέρες να πάρω επίσημα απάντηση γιατί έχω κάνει παραγγελία ένα κιτ 2*512 είτε platinum 3200 είτε eb 3700.Τους είπα ότι προτιμώ eb με δεύτερη επιλογή τις 3200 rev 2 .Οπότε θα μάθω σίγουρα από πρώτο χέρι.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.