Jump to content



Sandra 2004 sp2 Max ΜΕΜ Score


Recommended Posts

Για να μπορεί να μας φανεί και χρήσιμο αυτό το πόστ....θα πρέπει όλοι να ανεβάζουμε σκόρ από την ίδια έκδοση Sandra και να γράφουμε ταχύτητα,ρυθμίσεις μνήμης και chipset μητρικής.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΛΛΑ ΔΟΥΛΕΥΟΜΑΣΤΕ????ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΚΙ Ο ΤΑΣΟΣ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΚΔΟΣΗ SANDRA KAI ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ ΑΛΛΗ ΑΠΟ ΤΗ SP2.

Αμα ειναι να ποσταρει ο καθενας ο,τι κατσει, ας το σβησουμε το topic.... :088: :088:

Link to comment
Share on other sites

Και εγω την SP2 εχω αλλα και η προηγουμενη εκδοση τουλαχιστον οσο αφορα τα mem test βγαζει ακριβως τα ιδια αποτελεσματα.

Oχι δε βγαζει τα ιδια και να πως φαινεται...

Καταρχην εγω εχω την εκδοση 2004.10.9.133.Αυτη πρεπει να ειναι η SP2.Εχουν και οι υπολοιποι την ιδια?

Επισης προσεξα το εξης.Στα score που εδωσαν οι περισσοτεροι κοιταξτε το τελευταιο score της database (REFERENCE 4) που εχει:Λεει INTEL 7205 με SCORE 3268-3267 .

Ενω σε μενα εχει: INTEL 7205 με SCORE 1572-1470 .

Τι να λεμε τωρα.....

Link to comment
Share on other sites

Μια και εχω και τις δυο εκδοσεις και την SP1 και την SP2 ιδου τα αποτελεσματα ετρεξα ενα γρηγορο mem test και στις δυο εκδοσεις βγαζουν ακριβως τα ιδια αποτελεσματα η διαφορα παιζει φυσικα και ειναι μεσα στα ορια του στατιστικου λαθους.........

post-80-1442173784,3095_thumb.jpg

post-80-1442173784,4782_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Oχι δε βγαζει τα ιδια και να πως φαινεται...

Καταρχην εγω εχω την εκδοση 2004.10.9.133.Αυτη πρεπει να ειναι η SP2.Εχουν και οι υπολοιποι την ιδια?

Επισης προσεξα το εξης.Στα score που εδωσαν οι περισσοτεροι κοιταξτε το τελευταιο score της database (REFERENCE 4) που εχει:Λεει INTEL 7205 με SCORE 3268-3267 .

Ενω σε μενα εχει: INTEL 7205 με SCORE 1572-1470 .

Τι να λεμε τωρα.....

Εμενα θα μου εξηγησει καποιος γιατι στη δικια μου version εχω αλλα score???Μιλαω για το INTEL 7205 που σε μενα βγαζει 1572-1470 ενώ στους αλλους 3268-3267.Γιατι συμβαινει αυτο??

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.