Jump to content



Το νεο μου pcaki!


ckdiablo555

Recommended Posts

Λοιπον το εκανα αυτο με το θερμομετρο και παλι τα ιδια.Οι μνημες δεν ειναι με τιποτα παντως το εκανα και το memtest και ηταν μια χαρα!Δεν ξερω τι αλλο να κανω νομιζω πως τα εχω κανει ολα εαν υπαρχει και τιποτα αλλο για πεστε τιποτα γιατι εχω απογοητευθει τελικα και σε 1,775 κληνει ο επεξεργαστης μετα απο λιγει ωρα σε FULL LOAD!Thanks Outlaw!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον δεν ξερω τι να πω εχω βαλει 1,85 στον επεξεργαστη 2,9 στις μνημες και 1,7 στη μητρικη και δεν μου εχει κλησει καθολου και πριμε εχω κανει κανα 6ωρο και μια χαρα ειμαι και 220*11,5 λετε να ηταν αυτο τελικα?

Link to comment
Share on other sites

Τωρα ενταξει ειναι πολυ καλα τα παει ειμαι 2610 με 12,5 και 208FSB με 1,875V cpu,2,7 ram,1,6 motherboard.Kαι παει πολυ καλα και σε παιχνιδια και σε ολα.Εαν ομως βαλω ποιο με ποιο μεγαλο FSB και ποιο μικρο πολ/στη και παω 2530 ή παραπανω τοτε δεν ειναι σταθερο!Τί λετε να παιζει σε αυτη την περιπτωση?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.