Jump to content



Πως να ψυξω χωρις πολυ θορυβο εναν Preshot???


arj

Recommended Posts

Παιδια μια συμβουλη παρακαλω....

Αυριο παω checkmate να παρω ενα ανεμιστηρα για P4 Presshot :)

Ειναι για εναν πελατη απο τη δουλεια μου του οποιου το μηχανημα κανει θορυβο τρελλο!!!!

Συντονιζει και το κουτι που ειναι της πλακας και γινεται τρελλο πανηγυρι

:044: :044: :044:

Tι να παρω ρε παιδια να μην κανει πολυ θορυβο.

Ενημερωτικα o/c δεν προκειτε να γινει...

Link to comment
Share on other sites

Απο αερόψυξη το καλύτερο (αλλά τσουχτερό κάπως) είναι να πάρει μια Sp-120 με έναν 12άρη ολιγόστροφο (προσοχή εαν είναι compatible η mobo)....τα περί υδρόψυξης νομίζω οτι δεν τον αφορούνε αφού δεν θα κάνει oc.....επίσης΄έχει και η Tt κάτι tower coolers με heatpipes που σε default καταστάσεις με 2 ολιγόστροφες 8άρες φάνες είναι μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

Περα απο το συντονισμο ο θορυβος ειναι αρκετος....

Προς θεου δε θελω να βαλω εκεινο το τερας της Ττ να μου μεινει το σοκετ στο χερι να εχω αλλα προβληματα μετα....

Link to comment
Share on other sites

Εάν λές για εκείνο το κτηνογόμαρο που είχε λυγίσει και το mobo σε οριζόντια "στάση", όχι δεν σου είπα για αυτό. Η Tt έχει βγάλει απο καιρό τα μικρά του αδελφάκια...σαφώς πιο μικρά και επίσης στιριζόμενα σε backplate. Τα έχουν αγοράσει μερικοί και τους φανήκανε αρκετά καλά και ασφαλή. Είναι και φθηνά νομίζω...

Link to comment
Share on other sites

Δεν το ηξερα φιλε σορρυ....

Μαλλον κατι τετοιο θα παρω να ξεμπερδευω...

Τι γομαρι και εκεινο ε?

Σοβαρα το ειχε λυγισει το mobo? Νομιζα το λεγανε για πλακα....

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει και αυτοί το παρακάνανε...σε λίγο θα ζητάνε κομμένο το πλαϊνο γιτί θα προεξέχει η ψύκτρα........έχε κατα νού και την SLK-900U που πολύ σωστά πρότινε ο φίλος AC9800PBA.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.