Jump to content



Αγορά tft , τα φώτα σας ...


MaD

Recommended Posts

Πάω για tft επιτέλους ... Ενδιφέρομαι για 17άρα. Μπορώ να διαθέσω έως και 400 ευρώ το πολύ.. ούτε ευρώ πιο πάνω.

Ποια προτείνετε? Είδα την lg 1730s και μου φάνηκε αρκετά καλή (και λόγω εγγύησης..) αλλά δεν έχει dvi . Ποια νομίζετε οτι είναι η καλύτερη για τα λεφτά που έχω ? :106:

Link to comment
Share on other sites

εγώ επειδή έχω τη sony s73 που σου προτείνει ο soki, έχω να σου πω πως προκειται για πολυ καλή οθόνη, η οποία με έχει αφήσει πολύ ικανοποιημένο. Βέβαια δεν έχει dvi και το μοντέλο δεν θεωρείται καινούριο πλέον, όμως, όταν την είχα πάρει επειδή την είχα συγκρίνει διπλα διπλά με μια lg1715s, μου είχε φανεί τεράστια η διαφορά στην απεικονιση και στα χρώματα και γι' αυτόν την είχα επιλεξει.

Από τότε έχουν βγει αρκετές οθόνες, γι' αυτό σου συνιστώ αν μπορείς να τσεκάρεις από κοντά τις οθονες που σε ενδιαφέρουν πριν αποφασίσεις, γιατί ιδιως η 1720p με dvi στα 420Ε που λέει ο spc, ακούγεται πολύ δελεαστική περίπτωση

Link to comment
Share on other sites

μάλλον πρός την xerox κλείνω , είδα συγκρητικό στον tom's και βγάινει αρκετά καλύτερη απο 1730s και λίγο καλύτερη από την 1720b ...

Έχει dvi και σίγουρα είναι πιο όμορρφη ...

Την έχει πάρει κανείς να πεί ?

Αλήθεια πόσο πιστεύετε οτι πιάνει η sony cpd E-250 σήμερα να την πουλήσω

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

DVI - A connection standard for linking a video card and a display that requires a digital signal, such as an LCD panel. Analog video signals can also be used with the DVI interface. It has 24 pins, 12 for each channel. A single channel can handle 1600x1200 resolution at 60Hz. Dual channels can do 2048x1536 or even higher resolutions.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.