Jump to content



Πείτε μου ποιά κάρτα?????????????


Nick The Greek1442169091

Recommended Posts

Ρε παιδιά εδώ και 4 μέρες προσπαθώ να βρω κάποια κάρτα γραφικών με 160 euro και δεν βρίσκω τίποτα όλες 9600xt έχουν εξαντληθεί μπορείτε να μου προτείνεται εσείς τίποτα καμια μεταχειρισμένη 9800 που μπορώ να βρω ???? :010:

Link to comment
Share on other sites

επειδή έψαχνα και εγώ για 9600XT,από e-shop με διαβεβαίωναν ότι τέλος αυτής της εβδομάδας θα είχαν..

αν θες και μπορείς να δώσεις λίγα παραπάνω ρίξε μια ματια και προς τις 6600GT AGP.me 30-40 ευρώ παραπάνω παίρνεις πολύ καλύτερη κάρτα από 9600XT..

Link to comment
Share on other sites

Όντως η κατηγορία των 160 euro είναι λιγάκι μπρός γκρεμός και πίσω ρέμα. Ή βάζεις κι άλλα χρήματα και πάς σε κάτι καλό (όπως 6600GT) ή βγάζεις μερικά, πάς στα 100 και παίρνεις μια 9550 ή 5700 και τρώς την διαφορά στα σουβλάκια. Τα 160 μόνο άμα βρείς όπως είπες 9800προ αλλά πρέπει να μείνεις στο standby (πράγμα πολύ εκνευριστικό οταν έχεις πάρει την απόφαση και το χρήμα είναι ζεστό).

Link to comment
Share on other sites

Mε 160ε δεν παιρνεις ουσιαστικα τιποτα.Πηγαινε η σε 9600προ με 120ε ή ακομα καλυτερα σε μια καλη υλοποιηση της 9550 που ουσιαστικα ειναι 9600προ (προσεξε ομως γιατι υπαρχουν και 64bit-ες 9950).Ετσι θα γλυτωσεις αρκετα χρηματα.Απο την αλλη, μπορεις να δωσεις 195ε και να παρεις μια 6600gt οπου πραγματικα θα εισαι σε αλλο επιπεδο gaming.Και η 9800προ ειναι εφικτη σαν μεταχειρισμενη με αυτα τα χρηματα αλλα θα πρεπει να εχεις υπομονη μεχρι να βρεθει καποιος να στην πουλησει...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.