Jump to content



s.o.s. win-xp-virus(?)-problem!!! αναγκη


thanos.k

Recommended Posts

όλα έγιναν προχθές όταν απενεργοποίησα το firewall για 1 sec μου βγήκε ένα παράθυρο κλασσικό ασπρόμαυρο που μου έλεγε να κάνω κάτι updates και τέτοια... πάω στον task manager να το κλείσω κλείνει μια χαρά αλλα έβλεπα ότι κάτι γινόταν κάτι κατέβαζε από το net "ξεσυνδεομαι" κάνω επανεκκίνηση κτλ..και να σου!!!!! "η egarmogh Machine Debug Manager" αντιμετώπισε πρόβλημα και....

υπογραφή σφάλματος :szAppName:mdm.exe szAppVer:7.0.9064.9150 szModName: ntdll.dll

και παράλληλα ζητούσε permision ένα Navupdaters.exe

C:\windows\prefetch ο φάκελος που ήταν.

τώρα γίνεται συνεχεια κάνοντας το ποντίκι να αναβοσβήνει η κλεψύδρα....κολλήματα πολύ μικρά αλλα σπαστικά όταν κάνω encoding video 40gb!!! θα "ξεφιγικαι" κάνα frame..αυτά.!!!!

μια λύση παρακαλώ!!!

δεν έχω antivirus-και είναι η πρώτη φορα που κάνω αυτή την ....kia να απενεργοποιήσω το τείχος !!!! και....

Link to comment
Share on other sites

****το πάλι το κάνει όλο άδεια ζητάει το αρχείο αυτό λέτε να είναι των windows και να θέλει να κάνει download κάνα αρχείο και να φτιαχτεί... op!! sorry ξύπνησα......μάλλον όνειρο θα είδα χα χα χα άντε βρε κανεις καμια λύση!!!! ήδη έσπασα το πληκτρολόγια από τα νεύρα μου ευτυχώς dene είναι "wireless

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.