Jump to content



ΜΠΛΕ ΟΘΟΝΗ


papias1442169090

Recommended Posts

:076: Βοηθεια παιδια οταν παιζω παιχνιδια στο ιντερνετ βφαζει μπλε οθονη και γραφει το εξης....DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQAL..... :086: αν καποιος ξερει περη τινος προκειται παρακαλο να το πει ΤΟΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :118: εχω υποψιες οτι ειναι η τροφοδοσια αλλα θα ηθελα μια δευτερη γνωμη :confused:

Link to comment
Share on other sites

:076: Βοηθεια παιδια οταν παιζω παιχνιδια στο ιντερνετ βφαζει μπλε οθονη και γραφει το εξης....DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQAL..... :086: αν καποιος ξερει περη τινος προκειται παρακαλο να το πει ΤΟΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :118: εχω υποψιες οτι ειναι η τροφοδοσια αλλα θα ηθελα μια δευτερη γνωμη :confused:

More info please.

Εάν έγραφες ακριβώς τι σου γράφει η μπλε οθονούλα.....!?

Link to comment
Share on other sites

απο θερμοκρασιες νορμαλ ....στα win 42 και σε παιχνιδια ως 62 και στο super-pi.δεν εχω κανει o/c και η μπλε οθονη λεει αυτο που σας ειπα παραπανω και τα κλασικα....if you see this mode .....please contact with..........

Link to comment
Share on other sites

μα δεν εχω κανει ο/c και δεν αλλαξα κατι απο τα bios :044: τι στο καλο συμβαινει?????????

Ναι σωστα δεν το προσεξα! Το λειτουργικο που εχεις ποσο καιρο ειναι εγκατεστημενο??? Μηπως του εχεις αλλαξει τα φωτα και διαμαρτηρεται τωρα?

Link to comment
Share on other sites

το λειτοργικο ειναι μια χαρα :038: αλλα εχω netmode αλλα δεν ειναι απο εκει γιατι το ειχα και παλαιοτερα αυτο εμφανιστικε τορα με τον σατα και για αυτο πιστευω οτι ειναι λογο αδυναμιας του τροφοδοτικου ολα αυτα

Link to comment
Share on other sites

Ρε τα ειπαμε...psu ειναι....αφου εχεις χαλια τασεις...

Βγαλε οτι εχεις βαλει τον τελευταιο καιρο και δες..

Βγαλε pci καρτες...τον 2ο σκληρο ολα τα cd-drives,fan Κτλ και δες αμα κολλησει.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.