Jump to content



Αγορα τροφοδοτικου


s5zax

Recommended Posts

Μες στη βδομαδα θα αγορασω καινουργιο τροφοδοτικο. Μεχρι 150 ευρω και απο 500 και ανω watt. Εχω σταμπαρει το fortron Blue Storm Ax 500. Ακουω τις προτασεις σας.

Link to comment
Share on other sites

Πολυ απλα κοιτα τη λυση του Antec True Power 480watt! Εμενα μεχρι τωρα δε με εχει "προδωσει" ποτε...! Επισης κοιτα και τα fortron ειναι πολυ δυνατα psu!

μια ψηφος και απο μενα στο antec true power 480 και εγω ειμαι ενας ευτυχης κατοχως του, ακολουθησα την συμβουλη του varelasj

Link to comment
Share on other sites

Tα χρήματα που δίνεις είναι αρκετά , και 1 έιναι το σίγουρο , με τόσα χρήματα θα παρεις πολύ καλό psu

Εγώ θα σου προτείνω το tagan 480 [92ευρο τελικη] για τον λόγο ότι αυτό έχω , και έχει και πολύ καλές τασεις και πολύ σταθερές. + Ποιότητα + αθόρυβο.

Link to comment
Share on other sites

Τι να σου πώ φίλε μου , θα σε γελάσω , το δικό μου δεν μου έχει κάνει κανενα περίεργο μέχρι στιγμης. Τωρα ποιος ξερει τι γίνεται στα άδυτα των συμφωνιων μπορεί να παίρνουνε 5 καλα & 1 απ τ'αλλα ... :102: [λέμε τωρα].

Υγ. αυτό το τελευταιο δεν έχω καταλάβει .... tagan 480 newversion ... με τα ίδια χαρακτηριστικά οπως αυτο που βγηκε πρωτα [τα δικά μας] . Μηπως ρίξαν το κόστος παραγωγης με τπτ περικοπες.....?

Link to comment
Share on other sites

Eγω φιλε πηρα το Blue storm 500W 69 euro απο 116 εθρο που το ειχε se prosfora απο τα multirama .

Δεν το εχω δοκιμασει ακομη,αλλα εξωτερικα φαινεται οτι πρεπει να ειναι αριστης ποιοτητας.

Βλεπε προστασια στα καλωδια ,τεραστιος ανεμιστηρας( μπορει και τεραστιος θορυβος δεν ξερω ακομη).

Κοιτα για 69 ευρο δεν το συζηταμε ειναι τελειο, τωρα αν με 116 παιρνεις καποιο καλυτερο δεν ξερω.

και το ΤΤ purepower einai kalo.

Link to comment
Share on other sites

']Τι να σου πώ φίλε μου ' date=' θα σε γελάσω , το δικό μου δεν μου έχει κάνει κανενα περίεργο μέχρι στιγμης. Τωρα ποιος ξερει τι γίνεται στα άδυτα των συμφωνιων μπορεί να παίρνουνε 5 καλα & 1 απ τ'αλλα ... :102: [λέμε τωρα'].

Υγ. αυτό το τελευταιο δεν έχω καταλάβει .... tagan 480 newversion ... με τα ίδια χαρακτηριστικά οπως αυτο που βγηκε πρωτα [τα δικά μας] . Μηπως ρίξαν το κόστος παραγωγης με τπτ περικοπες.....?

Tο πιθανοτερο στο βωμο του κοστους να θυσιαστικε η ποιοτητα... Ως συνιθως!

Δεν ξερω τι αποψη εχετε για τα Levicom αλλα εμενα εδω και 2 χρονια και κατι δεν με εχει πουλησει...

Link to comment
Share on other sites

Tο πιθανοτερο στο βωμο του κοστους να θυσιαστικε η ποιοτητα... Ως συνιθως!

Tα περισσότερα Tagan που πεθαίνουν είναι τα V.1. κυρίως λογο υπερθέρμανσης...

Το V.2 αντίθετα δεν παρουσιάζει κάποιο πρόβλημα μέχρι στιγμής.

Σκέφτηκε κανείς το Enermax 495 ή μόνο εγώ το σκέφτηκα?

Και η δικιά μου πρόταση είναι το enermax...απλά κορυφή...;)

Link to comment
Share on other sites

Tα περισσότερα Tagan που πεθαίνουν είναι τα V.1. κυρίως λογο υπερθέρμανσης...

Το V.2 αντίθετα δεν παρουσιάζει κάποιο πρόβλημα μέχρι στιγμής.

Και η δικιά μου πρόταση είναι το enermax...απλά κορυφή...;)

Συμφωνω και εγω απολυτα για τα tagan και εγω εχω ενα rev2 και κανενα προβλημα!

Για ενερμαχ κοιτα για το 485!απο e-shop

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.