Jump to content



Προτάσεις για dvd-rw dual layer


GnG1416003205

Recommended Posts

Καλησπέρα.

Μετά απο ένα χρόνο adsl η λύση του dvd-r είναι πλέον μονόδρομος.Θα ήθελα να με βοηθήσετε στο να επιλέξω ποιό να πάρω διότι δεν έχω ασχοληθεί καθόλου και δεν ξέρω τίποτα επι του θέματος.Κατα προτίμηση θα ήθελα κάποιο να βγαίνει και σε μαύρο χρώμα λόγω μαύρου κουτιού αν και αυτό δεν είναι τελείως απαραίτητο.Σίγουρα θα πάρω ένα άσπρο αν είναι καλύτερο απο κάποιο που βγαίνει σε μαύρο:)

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

nec 3500AG ...ποιοτητα σταθεροτητα, εγγραφης...υποστηριξη (πολλα μελη του forum εχουμε nec οποτε λυνουμε ι ενας στον αλλο αποριες) βαλτου και ενα modded firmware να πεταει...βαψτο και μαυρο με καμια μπογια μοντελισμου και εισαιi OK!!!!

Αρνητικό οτι ειναι αθλιο reader

Link to comment
Share on other sites

νομίζω αναβαθμίζεται το firmware του 3500 και μπορεί να γινει 3520

εγώ προτείνω το 3520 αφου είναι και στην ίδια τιμη

να και συγκριση:

http://www.plaisio.gr/EC_CompareProducts.process?Nav_Section_Id=27&Catalogn_Id=1&Catalog_Id=1&Section_Id=904&Prod_Id=238133&Prod_Id=244471&x=33&y=21

Link to comment
Share on other sites

νομίζω αναβαθμίζεται το firmware του 3500 και μπορεί να γινει 3520

]

oυτε για αστειο. ειναι διαφορετικα drives , μην το κανει κανεις και το χαλασει.

GnG , Nec βεβαια.

το 3520 σε σχεση με το 3500 εχει λιγο γρηγοροτερο RW

ουσιαστικα "αχρηστο" προς το παρον, αλλα βεβαια δεν υπαρχει και κανενας λογος να μην το προτιμησεις , αφου ειναι στην ιδια τιμη, και ετσι κι αλλιως 3500 και να θες δε βρισκεις πια :003:

Link to comment
Share on other sites

Εντύπωση μου κάνει που όλοι συμφωνείτε.Συνήθως για ερωτήσεις για κάποια αγορά ο καθένας προτείνει διαφορετικό προιόν αν και πάντα κάποιο παίρνει περισσότερες ψήφους αλλά 100% σε ένα προιον πρώτη φορά!!!

Link to comment
Share on other sites

Εντύπωση μου κάνει που όλοι συμφωνείτε.Συνήθως για ερωτήσεις για κάποια αγορά ο καθένας προτείνει διαφορετικό προιόν αν και πάντα κάποιο παίρνει περισσότερες ψήφους αλλά 100% σε ένα προιον πρώτη φορά!!!

και αν παρατηρήσεις το post με τον medthom το καναμε την ίδια ώρα.Ούτε συνενοημένοι να μα σταν!

NEC RULEZZZZZZZ :101: :081: :081: :081: :119: :119:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.