Jump to content



5.1 Dolby Digital DVD Audio προσοχη.


Αναζητωντας

Recommended Posts

μπηκα εκει μου εδωσες και αν προσεξεις καλα τη σελιδα στην κριτικη λιγο πιο κατω δεξια εχει τα πραγματικα καναλια ηχου και αναφερει για το dts kai dolby kai γραφει 3/2.1 καναλια ηχου .που πραγματικα ετσι ειναι . ενω αυτοι στην πρωτη εικονα που εχει εκει γραφει αυτα που γραφω στο πρωτο ποστ . αν εσυ αγορασεις μεσω διαδικτυου και σου εδειχνε την πρωτη εικονα μονο και οχι το πισω φυλο δεν θα σε ειχαν κοροιδεψει ?????

Link to comment
Share on other sites

ακριβως τωρα αρχιζεις να συνειδητοποιεις τι εννοω ?????? και το κακο ειναι οτι δεν αναφερει αυτο που αναφερω την διαφορα στις δυο πλευρες του δισκου σε ευχαριστω για τα Link ενδιαφεροντα ειναι.

Δεν συνειδητοποιώ τπτ απλά θέλω να σου δείξω ότι για τα εν λόγω audio - dvd υπάρχουν πλήρη review που αν έκανες τον κόπο να ψάξεις πριν αγοράσεις (έρευνα αγοράς "για να μην παίρνουμε γουρούνι στο σακί") τώρα δεν θα τραβούσες τα μαλλιά σου

μπηκα εκει μου εδωσες και αν προσεξεις καλα τη σελιδα στην κριτικη λιγο πιο κατω δεξια εχει τα πραγματικα καναλια ηχου και αναφερει για το dts kai dolby kai γραφει 3/2.1 καναλια ηχου .που πραγματικα ετσι ειναι . ενω αυτοι στην πρωτη εικονα που εχει εκει γραφει αυτα που γραφω στο πρωτο ποστ . αν εσυ αγορασεις μεσω διαδικτυου και σου εδειχνε την πρωτη εικονα μονο και οχι το πισω φυλο δεν θα σε ειχαν κοροιδεψει ?????

όχι θα φρόντιζα να βρώ ανάλογα reviews πληρέστερα και πιο εμπεριστατομένα ειδικά όσον αφορά αγορά μέσω internet και μάλιστα κάτι για το οποίο δεν έχω καμμία πληροφορία ή γνώση.

Link to comment
Share on other sites

απαντηση πρωτα στο εβδομο σου ποστ το #7.

Για να μην μπερδευτουμε, αναφερες την εξης εννοια << χριζουν αυτεπαγγελτης κατηγοριας >>.για ναγνωριζεις η διωξη χωριζεται με βαση την προθεση του παθοντα σε δυο κατηγοριες . αυτεπαγγελτη και κατ εγκληση . η πληροφορια της τελεσης αδικης πραξης μεταφερεται στις δικαστικες αρχες μεσω αυτων των δυο διαδικασιων . στα αυτεπαγγελτα εγληματα η προθεση του θυματος για αναγελλια της ειδησης δεν μετραει . αυτο ειναι το πρωτο σταδιο . ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΣΤΑΔΙΟ ...... η διωξη της εγκληματικης πραξης ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ αυτεπαγγελτη .ΠΑΝΤΑ . ΠΑΝΤΑ . ΜΟΝΟ Η ΔΙΩΚΤΙΚΗ ΑΡΧΗ ΕΧΕΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΤΗΝ ΑΣΚΗΣΕΙ . ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ?ΚΑΝΕΙς ΑΛΛΟς ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ. για το ποστ 23 το εμπεριστατωμενα με ωμεγα . παλι λαθος κανεις καποιος που δεν εχει συνδεση διαδικτυου τι θα κανει . το προιον πρεπει να ειναι ολοκληρωμενο με τη θηκη του και μονο με αυτη ανεξαρτητα οποιονδηποτε αλλον παραγοντα του περιβαλλοντος σου . δεν ειμαι υποχρεωμενος να βρω αναφορες σε αυτο το προιον . επισης εφοσον εχω πειστει ηδη με την πρωτη σελιδα γιατι να γυρισω πισω εχω ηδη την αποδειξη σε αυτο που ψαχνω . το προιον το ιδιο πεφτει σε αντιφασεις . οτι δεν καταλαβεις ξαναρωτησε με .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.