Jump to content



P3 750! Μπειτε και θα δειτε...


Drizzt

Recommended Posts

Λίγο γηραιός είναι μωρέ... Τόσο καιρό τον είχα και καθόταν :077: :077:

Τώρα επιτέλους θα καταλάβει τι σημαίνει ο/c χε χε χε :036:

Tο πολύ πολύ να καταλήξει ένα καρβουνάκι.... ;)

Link to comment
Share on other sites

Aπο πολυ παλια P3 Celeron FCPGA 600@1034 1.92V Asus P3BF slot 1 με ΙWill Slocket 2 adaptor με αερα Alpha PEP66+Delta 60αρι 7k rpm ..........

Aπο τις καλυτερες CPU που ειχα 72% σταθερο overclock αυτοι οι Coppermine Celeron ηταν διαμαντια........

post-80-1442173994,3234_thumb.jpg

post-80-1442173994,359_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος ωραίος...Και εγώ κάτι τέτοιο σκέφτομαι να κάνω...

Αλήθεια multiplier μπορείς να αλλάξεις η ο CPU είναι

κλειδωμένος όπως και οι περισσότεροι???Γιατί εγώ μπορώ να

αλλάξω...

Link to comment
Share on other sites

Και εγω προσφατα πηρα ενα celeron 633 socket 370 για download pc και μπορω να αλλαξω multiplier και βασικα η cpu ειναι διαμαντη πηγε χωρις ρευμα στα 782!

Θελω να τις δωσω ρευμα αλλα δεν ξερω απο που το δινει η μητρικη!

Ειναι μια αρχαια msi!

Link to comment
Share on other sites

Oσοι μπορειτε να αλλαξετε multiplier μπορειτε να ποσταρετε δυο pics απο cpuz με δυο διαφορετικους multiplier γιατι εχω περιεργια να το δω και εγω.Φυσικα τον Celeron δεν το εχω ακομα οι εικονες ειναι απο τις αρχες του 2000 και με κανενα P3 P2 Celeron που ειχα δεν μου αλλαζαν multiplier.............

Link to comment
Share on other sites

Mαλλον δεν εφτασε τα 900 ε? Τεσπα σε σχεση με αυτο που ειπες για το wc, αν το μπλοκ ταιριαζει σε s423 εχει καλως αλλιως δεν μπορεις να το βαλεις στον παλιο... s423 δεν ειναι οι p3?

Link to comment
Share on other sites

Mαλλον δεν εφτασε τα 900 ε? Τεσπα σε σχεση με αυτο που ειπες για το wc, αν το μπλοκ ταιριαζει σε s423 εχει καλως αλλιως δεν μπορεις να το βαλεις στον παλιο... s423 δεν ειναι οι p3?

Oχι socket 370!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά sorry που δεν έβγαλα attachments αλλα προς το παρών δεν έχω internet!

Τώρα είμαι σχολειό και κατάφερα για λίγο να μπω...Μόλις αποκαταστήσω το πρόβλημα θα σας δώσω ότι θέλετε...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.