Jump to content



ati 9600 pro (?) xt (?) 256 (?)


fsbmaniac

Recommended Posts

τι να πάρο έχω την 9000 προ 128 hercules η οποια μέχρι σήμερα καλά έπαιξε έβγαλε και το need for speed 2 στα 1024x768 αξιοπρεπέστατα σε σχέση με κάτι nvidia τις οποιες λανσάρουν ανελλιπώς όλα τα μαγαζιά λες και είναι οι καλύτερες στα λεφτά τους! όπου και αν πήγα η νίντια. μάρκα την οποια ποτε δεν έχω πάρει ούτε πρόκειται. τελοσ παντων στο θέμα μας τώρα... ασχολούμαι και με video editing κτλ αλλα παίζω και games.

ψάχνω κάτι με υλοποίηση 9600 xt 256mb είναι το καλύτερο έτσι? και με bus 128bit μια χαρά θα τα πάει.

εσείς τι λέτε? μήπως θα ήταν προτιμότερο να ήταν στα 128mb??????????

από ότι είδα τώρα δεν βρίσκω στο e-shop xt 256

έχει μονο 6600 xt 128 και 6600 256mb τι να κάνω?????

Link to comment
Share on other sites

Καλή είναι για καινούργια. Με τα ίδια χρήματα βέβαια κτυπάς 9800προ μεταχειρισμένη ή με άλλα 50€ 6600GT. Άμα όμως είσαι αυστηρά περιορισμένος στα 150€ και θέλεις κάτι το καινούργια και όχι μεταχειρσμένο είναι μια χαρά :)

Link to comment
Share on other sites

εγω πάντως δεν θα τηνεπαιρνα ουτε για αστειο...θα περιμενα να μαζέψω άλλα 50 και θα χτυπουσα την 6600gt η την 9800προ...αν παρεις την 9600xt σε κανα 6μηνο θα τρωει χώμα...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.