Jump to content



Φωτια στην x800se


aris-the-wild-tweaker

Recommended Posts

Η x800se της sapphire που εχω περνει "φωτια" στους 72!!! βαθμους σε πληρη λειτουργεια με η χωρις o/c.Τι να κανω?Να αλλαξω το συστημα ψυξης της καρτας?Συμφερει?Χρειαζομαι θερμοαγωγιμη παστα για καλυτερα αποτελεσματα?

Link to comment
Share on other sites

Θερμαγωγιμη παστα χρειαζεσαι και τωρα με την παρον ψυξη οποτε βαλε!!

Μπορεις να πας σε artic cooling κατι θα κερδισεις σε βαθμους!

Αλλα το καλυτερο αμα εχεις ειναι ενα block απο τον eleven και νερακι!

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε να ακουμπισες την καρτα μηπως ο σενσορας λεει @@ριες και ανησυχεις τσαμπα... Αν οντως ειναι τοσο τοτε θα σου μεινει το σχεδιο της ψυκτρας στο χερι σου...

Link to comment
Share on other sites

Επισης αν η θερμοκρασια μεσα στο κουτι σου ειναι χαλια, επηρεαζεται και η καρτα αμεσα.

Στο κουτι μια χαρα ειναι η θερμοκρασι ~23 βαθμους.

Οσο για θερμοαγωγιμη παστα πού να βρω?Επαρχια μενω ο καημενος!!Να βαλω την παστα της ψυκτρας που αγορασα τελευταια?Θα κνει τιποτα?

Link to comment
Share on other sites

Στο κουτι μια χαρα ειναι η θερμοκρασι ~23 βαθμους.

Οσο για θερμοαγωγιμη παστα πού να βρω?Επαρχια μενω ο καημενος!!Να βαλω την παστα της ψυκτρας που αγορασα τελευταια?Θα κνει τιποτα?

επαρχία το L.A. ? :019: νομίζω πάντος ότι όπου και αν μένεις θερμοαγωγικη παστα μπορείς να βρείς σε κάποιο κατάστημα ειδών πληροφορικής αλλίως δοκίμασε να βάλεις την πάστα της ψύκτρας και δες θερμοκρασία.

Link to comment
Share on other sites

επαρχία το L.A. ? :019: νομίζω πάντος ότι όπου και αν μένεις θερμοαγωγικη παστα μπορείς να βρείς σε κάποιο κατάστημα ειδών πληροφορικής αλλίως δοκίμασε να βάλεις την πάστα της ψύκτρας και δες θερμοκρασία.
Στο καναλλακι Πρεβεζης?Δεν νομιζω.Κανει η παστα της ψυκτρας τιποτα?(aerocool)

:102: :026: :026:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.