Jump to content



7 καμενα Pixels κ συνεχιζουν!!!!!!!!!!!!!!!!!!


CmoS

Recommended Posts

Πάρε τηλέφωνο στα κεντρικά και ζήτα τον υπέυθυνο πωλήσεων. Εγώ έτσι έκανα όταν είχα πρόβλημα με την TV και τους το ανέφερα. Πήρα πολλές φορές και έδωσα το πρόβλημα με αυτούς και το τεχνικό πρόβλημα , τους ζήτησα να καταγράψουν και το ονομά μου. Στο τέλος τους είπα ότι θα κράξω την sony όπου μπορώ , και ότι θα είμαι απόλυτα δικαιολογημένος γιατί δεν είναι δυσφήμιση αφού έχει συμβεί σε μένα και μπορώ να το αποδείξω , ακόμα και ότι θα ανοίξω site στο internet με domain name πχ www.sony..κατι.....gr όπου θα λέω τι μου έχει συμβεί. Για πότε με πέρασαν σε έναν υπέυθυνο , για πότε μου είπαν ότι αν και δεν έχουν δικό τους service , ( όλα είναι αντιπροσωπείες ) θα στείλουν τον αρχιμηχανικό τους στο μαγαζί που έχω την Tv να εποπτεύση τον ελεγχο , ούτε που το κατάλαβα.....

Link to comment
Share on other sites

Tι λες ρε Greek...αυτα δε τα κανω:D

Τωρα ομως απο οτι καταλαβα εχεις καποιο μαγαζι κ μια οθονη με σοβαρο προβλημα..

Εμενα ποιος θα ερθει σπιτι ρε σι κ για καμενα pixelακια????

Απλα..

Την εφαγα την @@ρα..

Link to comment
Share on other sites

Μήπως να στείλεις ενα μαιλ στη sony europe

πολύ σωστά! στείλε ένα e-mail που θα περιγράφεις το πρόβλημα και με τη συσκευή και με την τοπική αντιπροσωπεία και δες τι θα σου πουν. 99% θα στην αλλάξουν.

Φρόντισε να το συντάξεις κόσμια...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Φίλε μου είχα και εγώ κάποιο πρόβλημα με μια sony tv. Έστειλα e-mail από τα νεύρα μου στην Ισπανία εκεί που κατασκευάστηκε. Με πήραν την άλλη μέρα από την sony Ελλάς και άρχισαν και μου έλεγαν τα δικά τους .Έγώ τους είπα δεν ξαναγοράζω προϊον sony και ότι θα το διαδόσω σ'ολο τον κόσμο. Την άλλη μέρα με πήρανε τηλέφωνο μου ζητήσανε συγνώμη και μου είπανε να την πάω στο πλησιέστερο sony service να την φτιάξουν.Με λίγα λόγια πάρε τα κεντρικά και ζήτα κάποιον υπεύθυνο εάν δεν βγάλεις άκρη στείλε e-mail ακόμα και στην Ιαπωνία.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.