Jump to content



Τι ηχεία έχετε στο (στα) PC σας?


schumifer1442169067

Τι ηχεία έχετε στο (στα) PC σας  

219 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 175
  • Created
  • Last Reply

Ουόου, πού το θυμηθήκατε αυτό?

Εδώ και καμιά διετία είναι με 2.1 της TDK.

Tα βρήκα φθηνά μτχ, και τα τσίμπησα. Δε με χαλάνε πολύ

http://www.amazon.com/TDK-Tremor-Computer-Speakers-3-Speaker/dp/B00005V54W

Link to comment
Share on other sites

5.1 G51 logitech!!Αρκετά κάλα αν λύσω κ το πρόβλημα που όταν κοιτάω στο youtube παίζουν 2.1!!!

Σχετικα με το προβλημα πηγαινε στο EAX console στην καρτελα CMSS 3D και επελεξε stereo surround. Αν εχεις ενεργοποιημενο το matrix στα ηχεια βγαλτο. αν εχεισ creative καρτα ηχου

Link to comment
Share on other sites

κ εγω g15.αν το λυσεις πες το κ προς τα εδω..

Τα ηχεία τα έχω onborad στην mobo οπότε με realtake αν ξέρει κάποιος!!!!!κάποιος μου έιπε οτι από το youtube είναι το πρόβλημα αλλά δν έχω ακούσει άλλον με παρόμοιο!!!:022:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Να πω κι εγω,

Ενα σετ Infinity Beta (5) και δυο Infinity Kappa πανω σε εναν Harman/Kardon AVR 435.

Επι τη ευκαιρια, αν εχετε να μου συστησετε και μια καρτα ηχου θα το εκτιμουσα, γιατι τωρα τα εχω συνδεδεμενα πανω στην καρτα της Μ/Β (Realtek HD) και μου βγαζει ενα ενοχλητικο γουργουρισμα σε μεγαλες εντασεις.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.