Jump to content



Τι ηχεία έχετε στο (στα) PC σας?


schumifer1442169067

Τι ηχεία έχετε στο (στα) PC σας  

219 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

5.1 απο μια κινέζικη εταιρία,νομίζω Yaki.Παρόλο που δεν είναι κ πολύ γνωστή η εταιρία τα ηχεια εχουν αψογη ποιοτητα ηχου.Πολύ καλύτερη απο 5.1 της Altec Lansing που εχω ακουσει.Το μόνο παραπονο ειναι οτι δεν εχουν καλη μονωση απο παρεμβλολες και πχ τη στιγμη που αναβω θερμοσιφωνο ακουγεται ενα σιγανο ντουπ απο το subwoofer.Μην τα θελουμε κ ολα απο τους κινεζους..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 175
  • Created
  • Last Reply

Τα 5.1 DTT 2500 της cambrige soundworks με εξωτερικο αποκωδικοποιητη(διαφορετικο ρυθμιστη εντασης για τα 5 καναλια!)

Τα εχω πανω απο 5 χρονια κ ειναι σκυλια!

Ικανοποιητικη ισχυης κ ποιοτητα ηχου με αριστη ποιοτητα κατασκευης.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω κάνα 3μηνο που πήρα 5.1 και αυτό λόγο του ότι με χαλούσε που ήταν άδειες πίσω στην μητρική η μαύρη και πορτοκαλί τρύπα... Έτσι ξεκίνησα με κάτι οικονομικό, και μιας και ακούω να μιλάει ο προπονητής στο fifa 2005 τί άλλο να θέλω!!!

Έτσι απαίκτησα ένα 5.1 set "Dreamax Active 5010 5.1"...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

2.1 soundworks s380 νομιζω της creative. Αψογα και με το μπασο στην μικροτερη τιμη γιατι ειναι πανω σε ψυλινο πατωμα. Πολυ καλος ηχος - αν και μπουκωνουν δυνατα - και τα βαζω και στην τηλεοραση μου που και που.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.