Jump to content


Τι ηχεία έχετε στο (στα) PC σας?


schumifer1442169067

Τι ηχεία έχετε στο (στα) PC σας  

219 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 175
  • Created
  • Last Reply

Αρχικά είχα κάτι Creative Inspire 2400 και ένα ζευγάρι Primax για τα πίσω ηχεία ( μάλλον Technics πρέπει να είναι αυτά ).

Τώρα έχω 5.1 Digitheatre της Videologic που βούτηξα σε προσφορά.

Για την onboard και πολύ της είναι αυτά!!!!

Link to comment
Share on other sites

videologic sirocco crossfire.

50 ευρώ απο το στοκ του πλαισίου.

απο τις καλύτερες αγορές ποθ έχω κάνει

40W woofer 10W καθε πυργος RMS.

Τέρμα την ένταση στον ενισχυτή ουτε ένα παράσυτο, τέλειος ήχος.

10/10

Link to comment
Share on other sites

Το πιο φτηνο μοντελο που ειχε η Philips πριν 3 χρονια γυρω στο 20€ εκαναν τοτε.

Κυριως τα χρησιμοποιω για να συνδεσω τα ακουστικα μου. Οταν θελω να ακουσω μουσικη απο ηχεια συνδεω τον ενισχυτη μου Pioneer d511 με τα 80W ηχεια Pioneer και αυτα.

Link to comment
Share on other sites

2.1 Yamaha YST M200 SP με το μαγάλο της γούφερ (από το '97) και πίσω 2 ασύρματα Mitsubishi , ναι καλά ακούσατε απο το 2000 και παίζαι καταπληκτικά.

Αν χρειαστεί να αλλάξω ηχεία , το πιο πιθανό είναι να τα ανοίξα και να βάλω αυτά που θέλα πάρα να πάρω καινούργια.... Δεν βρίσκεις εύκολα ηχεία που να βαζεις ακουστικά άμα θες πάνω τους και να ρυθμίζεις από εκει την ένταση..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.