Jump to content



samsung 913N


nkoumo

Recommended Posts

Ψάχνω για 19'' tft οθόνη και εχω κατασταλάξει στην samsung 913N με 8ms. Δυστυχώς όμως δεν την έχω βρει πουθενά!. Ξερει κανεις που να ψαξω?. Η αντιπροσωπεία μου είπε να παρω τηλ. το Πλαίσιο!!??. Την έχω βρει μόνο on-line του εξωτερικου και συγκεκριμένα στο pixmania.com με 460ευρώ (εδρεύει στο Παρίσι).Ειμαι ομως πολύ δυστακτικός για αγορά απο ιντερνετ απο έξω.Εχει κανεις σχετική εμπειρια?Γενικά πάντος τι πρέπει να προσέξω για την αγορά μιας tft?

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθες στο site μας. Για την οθόνη δεν ξέρω, αλλά για το Pixmania μπορώ να σου πώ μόνο τα καλύτερα. Είναι πάρα πολύ καλοί, γρήγοροι και μιλάνε και ελληνικά....

Ανεπιφύλακτα.

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω για 19'' tft οθόνη και εχω κατασταλάξει στην samsung 913N με 8ms. Δυστυχώς όμως δεν την έχω βρει πουθενά!. Ξερει κανεις που να ψαξω?. Η αντιπροσωπεία μου είπε να παρω τηλ. το Πλαίσιο!!??. Την έχω βρειμόνο on-line του εξωτερικου και συγκεκριμένα στο pixmania.com με 460ευρώ (εδρεύει στο Παρίσι).Ειμαι ομως πολύ δυστακτικός για αγορά απο ιντερνετ απο έξω.Εχει κανεις σχετική εμπειρια?Γενικά πάντος τι πρέπει να προσέξω για την αγορά μιας tft?

To πρώτο που πρέπει να ελένξεις είναι αν υπάρχειpaneuropean εγγύηση... Γιατι αν δεν, και πάθει τιποτα τι θα κάνεις θα την στείλεις πάλι στο Παρίσι?

Link to comment
Share on other sites

http://www.pixmania.com/gr/gr/s_action/qui/index.html

Η σιγουριά οτι θα βρείτε την μεγαλύτερη σειρά προοΐόντων στις πιο χαμηλές τιμές : Canon, Nikon, Sony, Minolta, Samsung, Sharp, Pioneer, Casio, Kodak, Konica, Olympus,...

- Εγγυήσεις 2 ως 10 χρόνια, ασφαλισμένες από την Pixmania και τους εταίρους της προμηθευτές.

- Επεκτάσεις εγγυήσεως των 3 και 5 χρόνων

- Η συσκευή σας εξαργυρώνεται σε 100% σε περίπτωση βλάβης χάρη στο Συμβόλαιο εγγυημένης αγοράς

- Οδηγοί αγοράς για να σας συμβουλεύσουμε όσο το δυνατόν καλύτερα

Το pixmania θα το εμπιστευόμουν σίγουρα.Αλλά και από τιμές είναι το πιο ανταγωνιστικό.Το θέμα είναι αν αυτή η οθόνη είναι καλή...Νκουμο κάνε ένα check αυτό το link:

http://graphics.tomshardware.com/display/20050215/index.html

Κάνει σύγκριση τρεις καινούριες οθόνες 19"/8ms.¨Εχω βρει και την Benq 937s+ στο mgmanager.gr για 550ευρώ.Η samsung συμφαίρει.Αλλά το κακό είναι πως οι οθόνες είναι πολύ καινούριες και δεν βρίσκω πουθενά feedback.Ααα ψάχνω κι εγώ για tft 19" για games και dvd.Αν κανείς έχει πάρει μία από αυτές τις οθόνες please στείλτε feedback και specs.

my specifications:

P4 Northwood 3,4ghz HT

Asus P4 C-800e

MSI 6800gt

seagate 200gb sata

1gb ocz platinum 400mhz

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ψάχνω για 19'' tft οθόνη και εχω κατασταλάξει στην samsung 913N με 8ms. Δυστυχώς όμως δεν την έχω βρει πουθενά!. Ξερει κανεις που να ψαξω?. Η αντιπροσωπεία μου είπε να παρω τηλ. το Πλαίσιο!!??. Την έχω βρει μόνο on-line του εξωτερικου και συγκεκριμένα στο pixmania.com με 460ευρώ (εδρεύει στο Παρίσι).Ειμαι ομως πολύ δυστακτικός για αγορά απο ιντερνετ απο έξω.Εχει κανεις σχετική εμπειρια?Γενικά πάντος τι πρέπει να προσέξω για την αγορά μιας tft?

νέα τιμή...399 !!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.