Jump to content



Αγορα κουτιου και θελω βοηθεια!!!


ioadia1442169087

Recommended Posts

θέλω να αγοράσω ενα καλό case και θέλω να με βοηθήσετε.

θέλω να συνδυάσω και ποιότητα και αισθητική.

είμια διαθετημένος να δώσω αρκετά χρήματα.

Τι προτεινετέ;

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται να δώσεις πολλά χρήματα..λίγες παραπάνω πληφορίες θα ήταν αρκετές:p όχι εντάξει...Κοίτα εγώ σου προτείνω το κουτί που πήρα και εγώ πρόσφατα και έμεινα πολύ ευχαριστημένος...το HEC 6α19...είναι πολύ καλο και ευρύχωρο κουτί...αν πάρεις και μια πόρτα με πλέξει είσαι τζαμι!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν θα σου πρότεινα να ρίξεις μία ματιά στα διάφορα e-shop και να δεις τι σου αρέσει και τι ταιριάζει στην τσέπη σου. Μετά, αν προτείνεις κάποια κουτιά μπορούμε να πούμε την άποψή μας

Link to comment
Share on other sites

καταρχην πες μας μεχρι ποσα χρηματα μπορεις να διαθεσεις..

μπορεις να κοιταξεις το tsunami το οποιο ειναι πολυ ομορφο αλλα και ποιοτικο κουτι και τελικη τιμη γυρω στα 130€.

και το hec που σου ειπε ο D1m1tR1$ ειναι πολυ ωραιο

Link to comment
Share on other sites

Όχι tsunami ρε παιδιά, το έστησα για ένα φίλο και μου φάνηκε ότι δεν "άξιζε" τα χρήματά του. (soler ναι αυτό το λεω εγώ)

Αν τα "αντέχεις" 160€ πήγαινε κατευθείαν στο Stacker. (Είπα να μην σε επηρεάσουμε αλλά δεν κρατήθηκα)

Link to comment
Share on other sites

Αν δίνεις πολλά χρήματα πήγαινε σε κάποιο Lian Li. Ποιοτικό κουτί και όμορφο με λιτές γραμμές.Αλλά εγώ σου προτείνω ένα hec. Μόλις το αγόρασα και το θεωρώ πολύ καλλίτερο από πολλά ακριβότερα. Άψογο κουτάκι και φτηνό.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.