Jump to content


πρόγραμμα εγγραφής ήχου απο μικρόφωνο


imaginas

Recommended Posts

H εταιρεια που το εφτιαχνε το Cool Edit εξαγοραστηκε απο την Adobe και βγαζει πλεον το Adobe Audition v1.0.

Bεβαια αν ψαξεις στη θαλασσα με τους κουρσαρους (καταλαβαινεις) θα βρεις και τα δυο.

Διαφορες δεν εχουν.

Και το SoundForge το ιδιο κανει αλλα τα φιλτρα του Adobe Audition ειναι καλυτερα.

Link to comment
Share on other sites

H εταιρεια που το εφτιαχνε το Cool Edit εξαγοραστηκε απο την Adobe και βγαζει πλεον το Adobe Audition v1.0.

Bεβαια αν ψαξεις στη θαλασσα με τους κουρσαρους (καταλαβαινεις) θα βρεις και τα δυο.

Διαφορες δεν εχουν.

Και το SoundForge το ιδιο κανει αλλα τα φιλτρα του Adobe Audition ειναι καλυτερα.

Νομίζω είχα ακούσει κάτι τέτοιο, αλλά το συγκεκριμένο πρόγραμμα το έχω εδώ καναδυό χρόνια και δεν έχω ψάξει εάν έχει βγει νέα έκδοση, οπότε καθόλου απίθανο.Πάντως το πρόγραμμα είναι φανταστικό σε επιλογές και εφέ.
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει η εκδοση του Adobe Audition v1.5 (βγηκε νεωτερη εκδοση) αν πας στο site της Αdobe θα το δεις.

Για special μετατροπες ηχων στα βιντεο το χρησιμοποιω μονο τερμα το φιλτραρισματα σε δισκους βινυλιου :051:

Πανω κατω το ιδιο ειναι (η εκδοση v1.0) με το προγενεστερο Cool Edit Pro v2.1

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.