Jump to content



Οι Buffalo του e-shop τι ρόλο βαράνε?


Recommended Posts

οι BUFFALO δεν ανηκουν στα Qualified Vendors List της ASUS να με ανησυχει ή οχι?

εκτός αυτού, σε 2 nforce2 motherboards όπως είπα, είχαν σοβαρότατο πρόβλημα! (Aυτές με τα MT chips, που σε άλλες πλατφόρμες απογειώνονται!)

Link to comment
Share on other sites

Οι Buffalo έχουν τσιπάκια ...Buffalo και είναι από ...Αμερική (τι άλλο?) :003:

Κατά τη γνώμη μου είναι μια πολύ συμφέρουσα αγορά, γι' αυτό και άποφάσισα να την κάνω, όπως βλέπετε και στην υπογραφή μου...

Τώρα, για τα χαρακτηριστικά της όποιος θέλει να με ρωτήσει κάτι ευχαρίστως, μια και δεν ξέρω τι θέλει ο καθένας... Πάντως είναι specified 2.5-3-3-6 σε default DDR400.

Link to comment
Share on other sites

Οι Buffalo έχουν τσιπάκια ...Buffalo και είναι από ...Αμερική (τι άλλο?) :003:

Δεν είναι απόλυτο αυτό...

Μέχρι και Winbond BH-5 είχαν κάτι παρτίδες παλιότερα!

Για μένα, μάλλον δεν θα πρέπει να μιλάμε για Brand, αλλά για chips, όταν αναφερόμαστε σε μνήμες

Όπως οι δικές μου Twinmos π.χ. που έχουν (στην ουσία) τα ίδια chips που φοράνε οι πανάκριβες OCZ VX, και παρόμοια συμπεριφορά...

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι απόλυτο αυτό...

Μέχρι και Winbond BH-5 είχαν κάτι παρτίδες παλιότερα!

Για μένα, μάλλον δεν θα πρέπει να μιλάμε για Brand, αλλά για chips, όταν αναφερόμαστε σε μνήμες

Συμφωνώ στο τελευταίο, αλλά αφού τα τσιπάκια επάνω γράφουν Buffalo γιατί να μην είναι Buffalo?

@schumifer

Ναι, αναφέρομαι σε αυτές του e-shop!

Για περισσότερες πληροφορίες και τεστ δείτε και εδώ

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.