Jump to content



LG L1780Q vs LG 1750S GREY vs LG L1915S vs LG LG 1980U


firefox

Recommended Posts

Tην Ιiyama την πρόσεξα και γω. Πιστεύεις ότι αξίζει τα λεφτά της;

Την IIYAMA την έχω τώρα.Είμαι πολύ ευχαριστημένος.Με καλύπτει και στα παιγνίδια όπου είναι πολύ γρήγορη χωρίς καθυστερήσεις.Αλλά εκτός από αυτό έχει και μια πολύ καθαρή εικόνα με πολύ "ζωντανά" χρώματα.Είδα όμως και την Siemens που έχει ο αδελφός μου στην Γερμανία και μου φάνηκε ότι είναι λίγο καλύτερη από την IIYAMA.Ολα αυτά με υποκειμενική κρίση βέβαια.

Link to comment
Share on other sites

σε σχέση με αυτές που προτείνεις την NEC 1970NX αν την εχεις χρησιμοποίηση που την κατατάσσεις? πάντως το design της 1970 φαίνεται να είναι πολύ πιο attractive σε σχέση με αυτό τις Ilyama.

με την ευκαιρία η NEC και η Ilyama τι εγγύηση προσφέρoυν όσο αφορά στα καμένα pixels?

Η NEC 1970ΝΧ είναι η διάδοχος της 1960NXi.Δεν την έχω χρησιμοποιήσει.

Link to comment
Share on other sites

NEC 1970NX: Είσοδος Σήματος:Ψηφιακή:1xDVI-D, Αναλογική:15pin D-Sub, Analogue/Digital: 1xDVI-I

1970NX SILVER BLACK: Είσοδος Σήματος: Αναλογική: 1 x mini D-sub 15 pin,Ψηφιακή: 1 x DVI-D

αυτή την διαφορα βρήκα μονο μεταξύ τον 2 οθονών. η 1970NX διαφοροποιείται κάπως στις εισόδους σήματος, τι σημαίνει η μια είσοδος που έχει επιπλεον?

AΚΥΡΟ ΠΑΤAΤΑ ΕIΧΑ ΠΕΙ: Η ΜΟΝΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΝ 2 ΟΘΟΝΩΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΧΡΩΜΑΤΙΣΜΟ.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.