Jump to content



Geil καλη?


Necro

Recommended Posts

κοιτάξτε αυτο:http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.554950

Αν κατάλαβα καλά αυτές είναι 2X512 και όπως ixyrozontai βελτιστοποιημένες για dual channel.είναι καλές? έχουν καλά timings? και εφόσον μπορώ, γίνονται καλο oc?Παρακαλώ ξεκάθαρες απαντήσεις γιατί δεν είμαι πολύ ψαγμένος :046:

Link to comment
Share on other sites

ναι ναι θα αλλαχτεί και η μητρική αλλα ακόμα και με καινούργια mobo δεν ξέρω αν θα κάνω oc εγώ ρωτάω για μακροπρόθεσμα που πιθανότατα να θέλω να τις κάνω oc

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου με 120euro δυσκολα να βρεις μνημες που να σηκώνουν o/c...Σ'αυτα τα χρήματα πας σε value λύσεις που ως εκ των πραγματων δε κανουν για o/c

Εγω εχω βάλει στο ματι τις geil ultraX pc3200 αλλά εχουν περίπου τα διπλάσια απ όσα δίνεις για μνημες!

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου με 120euro δυσκολα να βρεις μνημες που να σηκώνουν o/c...Σ'αυτα τα χρήματα πας σε value λύσεις που ως εκ των πραγματων δε κανουν για o/c

3 γραμματα για σενα .... "U" "T" "T"

Link to comment
Share on other sites

Εγω πάντως δε θα εβαζα το χερι μου στη φωτια ότι αγοραζοντας αυτες τις μνημες θα πεσω σε utt ή bh5

Δε λέω!Αν θες να παρεις φθηνες μνημες κανε μια προσπάθεια μ'αυτες αλλά αν θες σιγουρά τη πληρωνεις και με το παραπάνω ,γι αυτό και ειπα ότι καλες μνήμες δε πρόκειται να βρει με 120ευρώ...

Link to comment
Share on other sites

Εγω πάντως δε θα εβαζα το χερι μου στη φωτια ότι αγοραζοντας αυτες τις μνημες θα πεσω σε utt ή bh5

Το χερι σου μην το βαλεις στην φωτια... αλλα μεχρι στιγμης παντως δεν υπαρχει ανθρωπος που να πηρε αυτα τα τσιπακια και να ΜΗΝ επεσε σε utt/bh5. Απο κει και περα, δικο σου στο χερι, δικη σου και η τσεπη.

Link to comment
Share on other sites

Ενδεικτικά πάντως, οι Twinmos στο e-shop τελείωσαν πριν 2 μέρες. Η νέα παραλαβή κανείς δε ξέρει τι θα είναι.

Είχε 3 μόλις κομμάτια το Σάββατο από επιστροφή. Ίσως καμμένες ίσως όχι.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.