Jump to content



Το Computer μου..για πείτε λιγο την γνώμη σας ..με ενδιαφέρει


Anti-HerO

Recommended Posts

είναι από τα καλύτερα σύνολα πιστεύω που υπάρχουν..πείτε μου και εσείς την γνώμη σας!

εμεις πεσαμε να τον φαμε????ειπαμε το συστημα ειναι πολυ καλο(σιγουρα καλυτερο απο το δικο μου,για τωρα δηλαδη :044: ) αλλα σιγουρα οχι και απο τα καλυτερα home pc, στειλτε τον τον ανθρωπο www.guru3d.com να παει στο φορουμ και να ερθει μετα να μου πει!!!Τεσπα μεγιες και φροντισε να το εκμεταλλευτεις τουλαχιστον! :058:

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραιο συστημα. Πραγματι βγαλε το dimmaki. Το ιδιο ειναι. Το 500 psu δεν φτανει ουτε με σφαιρες. Στο λεω απο προσωπικη εμπειρια. (Στελλα ακους...?:D). Μολις πριν απο κανα δυο βδομαδες πηρα το MGE 600VA nova και το συστημα της υπογραφης δεν το αντεχει ουτε κατα διανοια. Αν θελεις δοκιμασε να κλεισεις το γενικο και αν αντεξει...αντεξε...

ΥΓ Η εταιρεια λεγεται Merlin Gerin. οχι green...:D:D

Link to comment
Share on other sites

Καλό είναι, αλλα καλύτερο θα ήταν να είχες Α64, οπότε μην πορώνεσε... b cool ;)

Ε ναι :096:

Man το pc σου ειναι μια χαρα, μη πορονεσαι με καλυτερο κτλ γιατι ειδες το γινεται...

Καλυτερο pc και γρηγοροτερο και @@ δεν υπαρχει...

Παντα καποιος απο εμας θα εχει κατι καλυτερο εστω σε καποιο τομεα..

Αλλοι απο εδω μεσα στα γραφικα αλλοι στον ηχο αλλοι cpu κτλ κτλ...

Για σενα ειναι υπεραρκετος.

Απολαυσε τον και μην ασχολησε με το τι ειναι καλυτερο, ολα υποκειμενικα ειναι :038:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.